ВІННИЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
м. Вінниця, вул. Островського, 14
тел/факс (0432) 55-15-10, 55-15-15, http://voas.gov.ua, e-mail: inbox@adm.vn.court.gov.ua
_______________________________________________________________________________________________
У Х В А Л А
про відкриття скороченого провадження
у адміністративній справі
04 лютого 2011 р. Справа № 2а/0270/406/11
Суддя Вінницького окружного адміністративного суду Чудак Олеся Миколаївна, розглянувши матеріали:
за позовом: Державної податкової інспекції у Немирівському районі Вінницької області
до: Приватного підприємця ОСОБА_1
про: стягнення податкового боргу за рахунок активів
ВСТАНОВИВ:
До Вінницького окружного адміністративного суду надійшли матеріали позовної заяви Державної податкової інспекції у Немирівському районі Вінницької області до Приватного підприємця ОСОБА_1 про стягнення податкового боргу за рахунок активів .
Як вбачається з поданих матеріалів, позовна заява відповідає вимогам, визначеним статтею 106 КАС України, відсутні підстави для її повернення, залишення без розгляду або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлені цим Кодексом.
Враховуючи, що, відповідно до положень ст.183-2 КАС України, у даній адміністративній справи застосовується скорочене провадження, а також беручи до уваги, що позовні вимоги не стосуються прав, свобод, інтересів та обов'язків третіх осіб, суд дійшов висновку про відкриття скороченого провадження в адміністративній справі.
Керуючись ст. ст. 106, 107, 165, 183-2, п. 6 ст. 254 КАС України, -
УХВАЛИВ:
1. Відкрити скорочене провадження в адміністративній справі за позовом Державної податкової інспекції у Немирівському районі Вінницької області до Приватного підприємця ОСОБА_1 про стягнення податкового боргу за рахунок активів.
2. Справа розглядатиметься суддею одноособово без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі.
3. Повідомити відповідача, що він має право в 10-денний строк з дня одержання даної ухвали через відділ прийому суду або через відділення поштового зв’язку подати письмові заперечення проти позову та необхідні документи або заяву про визнання позову.
4. Повідомити відповідача про те, що у випадку неподання ним заперечень на позовну заяву протягом строку зазначеного в пункті 3 цієї ухвали, справа розглядатиметься за наявними у ній документами не пізніше трьох днів з дня закінчення строку для подання заперечень.
5. Витребувати у позивача та зобов'язати його надати суду наступні документи та матеріали: підтверджуючі докази щодо вжиття заходів погашення заборгованості (надіслання податкових вимог), письмові пояснення з нормативно-правовим обґрунтуванням щодо можливості та необхідності стягнення заборгованості саме за рахунок активів.
6. Розгляд справи здійснюватиметься суддею Чудак Олесею Миколаївною одноособово.
7. Копію даної ухвали невідкладно надіслати сторонам по справі.
Ухвала оскарженню не підлягає. Відповідно до ч. 6 ст. 254 КАС України ухвали суду, які не можуть бути оскаржені, набирають законної сили з дня її постановлення.
Суддя Чудак Олеся Миколаївна