ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ
Автономна Республіка Крим, 95000, м.Сімферополь, вул. К.Маркса, 18, к. 304
УХВАЛА
13.06.2006 | Справа №2-11/8214-2006 |
За позовом – Приватного підприємства „Крокус 2004”, (м.Сімферополь, вул..Севастопольська, 31; 95021, м.Сімферополь, вул..Міллера, 6а кв.29)
До відповідача – Державне підприємство „Агрофірма „Магарач” Інституту винограду і вина „Магарач” УААН, (Бахчисарайський район, с.Вилино, вул..Чапаєва, 9).
Про стягнення 26 415, 72 грн.
Суддя А.С. Цикуренко
ПРЕДСТАВНИКИ:
Від позивача – Васенев О.О., дов. від 15.05.2006 р.
Від відповідача – Коссов В.Е., дов. у справі.
Обставини справи:
Позивач звернувся з позовними вимогами до відповідача про стягнення 21 303 грн. заборгованості, 5112,72 грн. пені, а також судових витрат.
В суд сторони представили мирову угоду по даній справі з клопотанням затвердження даній мирової угоди та припинення провадження по справі.
Позивачем в судове засідання також представлена заява про відмову від позовних вимог в частині стягнення штрафних санкцій в розмірі 4112,72 грн.
Справа слуханням відкладалася, строк розгляду справи продовжувався в порядку ст..69, 77 Господарського процесуального кодексу України.
Розглянувши матеріали справи, дослідивши представлені докази, суд
встановив:
Сторони уклали мирову угоду за наступними умовами :
Заборгованість перед позивачем в сумі 20040,10 грн. і штрафні санкції в сумі 1000 грн. буде погашена відповідачем до 01.09.2006 р. згідно графіка :
· червень 2006 р. - 5000 грн.
· липень 2006 р. - 5000 грн.
· серпень 2006 р. - 11040,10 грн.
Представлена на затвердження суду мирова угода укладена уповноваженими представниками сторін, не суперечить чинному законодавству, не ущемляє законних прав та охоронюваних інтересів, відповідає фактичним обставинам і матеріалам справи, у зв'язку із чим підлягає затвердженню.
Відповідно до п. 7 ст.80 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд припиняє провадження у справі, якщо сторони уклали мирову угоду і вона затверджена господарським судом.
Провадження по справі в частині стягнення штрафних санкцій в сумі 4112, 72 грн. підлягає припиненню по п.4 ст.80 Господарського процесуального кодексу України, у зв'язку відмовою позивача від позовних вимог в цієї частині.
Відмова судом прийнята, тому що вона не суперечить законодавству, не порушує прав й охоронюваних законом інтересів, (ч.6, ст.22 Господарського процесуального кодексу України).
Позивачеві відомі наслідки його процесуальних дій, передбачені ст.78 Господарського процесуального кодексу України.
Ухвалою ГС АРК від 13.06.2006 р. замінений відповідач по справі №2-11/8214-2006 Державне підприємство дослідного господарства „Передгірське” Інституту винограда та вина „Магарач” УАНН, (Бахчисарайський район, с.Вилино, вул..Чапаєва, 9) на Державне підприємство „Агрофірма „Магарач” Інституту винограду і вина „Магарач” УААН, (Бахчисарайський район, с.Вилино, вул..Чапаєва, 9).
На підставі викладеного, керуючись ч.6 ст. 22, 69, 78, п.4, п.7 ст.80, 86 ХПК Україна, суд
УХВАЛИВ:
1. Затвердити мирову угоду по справі №2-11/8214-2006, укладену між Приватним підприємством „Крокус 2004”, (м.Сімферополь, вул..Севастопольська, 31; 95021, м.Сімферополь, вул..Міллера, 6а кв.29) та Державним підприємством „Агрофірма „Магарач” Інституту винограду і вина „Магарач” УААН, (Бахчисарайський район, с.Вилино, вул..Чапаєва, 9).
2. Провадження по справі припинити.
Суддя Господарського суду
Автономної Республіки Крим Цикуренко А.С.