Судове рішення #4852121
Справа № 22-2423

Справа № 22-2423                                              Головуючий у 1 інстанції:

2008 р.                                                                       Гончаренко П.П..

Суддя-доповідач: Прокопенко О.Л.

 

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

24 липня 2008 року                                                                                 м. Запоріжжя

Колегія суддів судової палати з цивільних справ апеляційного суду Запорізької області у складі:

Головуючого:     Бондара В.О.

Суддів :                            Прокопенка О.Л.

Маловічко С.В. При секретарі:   Бабенко Т.І.

розглянувши   у  відкритому   судовому  засіданні  цивільну справу за апеляційною скаргою

ОСОБА_1

на рішення Запорізького районного суду Запорізької області від 08 лютого 2008 року по справі за заявою ОСОБА_2, заінтересовані особи ОСОБА_1, ОСОБА_3, Запорізька районна державна нотаріальна контора, про встановлення факту проживання однією сім'єю,

 

ВСТАНОВИЛА:

 

04.12.2007 року ОСОБА_23вернувся до суду з заявою про встановлення факту проживання однією сім'єю.

В позові зазначав, що ІНФОРМАЦІЯ_1 померла ОСОБА_4, якій на праві приватної власності належав жилий АДРЕСА_1. З 1996 року та по день смерті ОСОБА_4 він проживав разом однією сім'єю, вони вели спільне господарство, мали спільний бюджет. На спільні кошти було побудовано вищезазначений будинок. Проте постійним місцем їхнього спільного проживання був належний позивачу жилий АДРЕСА_1.

 

Просив суд встановити факт проживання його - ОСОБА_3 однією сім'єю з ОСОБА_43 1996 року за адресою: АДРЕСА_1.

Рішенням Запорізького районного суду Запорізької області від 08 лютого 2008 року заяву ОСОБА_23адоволено.

Встановлено факт проживання ОСОБА_3 однією сім'єю з ОСОБА_43 1996 року за адресою: АДРЕСА_1.

В апеляційній скарзі ОСОБА_1, посилаючись на порушення судом норм процесуального права, просить рішення районного суду скасувати та направити справу до суду на новий розгляд в іншому складі суду.

Вислухавши доповідача, дослідивши обставини справи та доводи апеляційної скарги колегія суддів вважає, що апеляційна скарга задоволенню не підлягає виходячи з наступного.

Згідно п.1 ч.1 ст.307 ЦПК України за наслідками розгляду апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції, апеляційний суд має право постановити ухвалу про відхилення апеляційної скарги і залишення рішення без змін.

Відповідно до ст. 308 ЦПК України апеляційний суд відхиляє апеляційну скаргу і залишає рішення без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції ухвалив рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права. Не може бути скасоване правильне по суті і справедливе рішення суду з одних лише формальних міркувань.

Відповідно до вимог ст. 303 ЦПК України під час розгляду справи в апеляційному порядку апеляційний суд перевіряє законність і обґрунтованість рішення суду першої інстанції в межах доводів апеляційної скарги.

З матеріалів справи вбачається, що суд правильно встановив правовідносини, які склалися між учасниками справи, дав їм належну правову оцінку, а також дослідив надані сторонами докази і відповідно їх оцінив. Суд першої інстанції вірно застосував норми матеріального та процесуального права та прийняв рішення, яким спір знайшов своє належне вирішення.

Посилання апелянта на те, що він не був присутнім у судовому засіданні під час ухвалення судового рішення колегія суддів апеляційного суду до уваги не приймає, тому що в судовому засіданні була присутньою його представник (а.с.18).

Судова колегія вважає, що доводи апеляційної скарги суттєвими не являються і не дають підстав для висновку про неправильне застосування судом першої інстанції норм матеріального чи процесуального права, які призвели або могли призвести до неправильного вирішення справи.

Керуючись ст.ст. 304, п.1 ст. 307, 308, 313, п.1 ст. 314, 315, 317  ЦПК України, колегія суддів, -

 

УХВАЛИЛА:

 

 

Апеляційну скаргу ОСОБА_1   выдхилити.

Рішення Запорізького районного суду Запорізької області від 08 лютого 2008 року по цій справі залишити без змін.

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення, але може бути оскаржена до Верховного Суду України протягом двох місяців.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація