Нетішинський міський суд Хмельницької області
м. Нетішин, пр. Незалежності, 12, 30100, (03842) 9-04-60
Справа № 6-50-10
УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24.09.2010 року Нетішинський міський суд Хмельницької області
в складі: головуючого судді - Кулеші Л.М. при секретарі - Лисюк О.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Нетішин заяву державного підприємства Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» від імені і за дорученням якого діє відокремлений підрозділ «Хмельницька АЕС» про поновлення пропущеного строку для пред'явлення виконавчих документів. -
ВСТАНОВИВ:
В заяві ДП НАЕК «Енергоатом» ВП ХАЕС зазначає, що рішенням Нетішинського міського суду, від 27.09.2005 року, на користь ВП ХАЕС з ОСОБА_1 стягнуто, заборгованість по квартирній платі в сумі 1103.75 трн. та 51 грн. сплаченого державного мита.
На неодноразові звернення до Нетішинського міського суду, виконавчі листи по вказаній справі отримані 05.07.2010 року, в зв'язку з чим ними ставиться питання про поновлення пропущеного строку для пред'явлення виконавчих листів до виконання.
Суд вважає, що заява не підлягає задоволенню, оскільки з матеріалів цивільної справи № 2-1026-05 вбачається, що рішення суду виконано повністю, виконавче провадження по виконанню вищевказаного рішення суду закінчено 10.05.2006 р.
Керуючись ст.371 ЦДК України, суд -
УХВАЛИВ:
Відмовити державному підприємству Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» від імені і за дорученням якого діє відокремлений підрозділ «Хмельницька АЕС» в задоволенні заяви про поновлення пропущеного строку для пред'явлення виконавчих листів .
Апеляційну скаргу на ухвалу суду може бути подано до Хмельницького апеляційного суду, через Нетішинський міський суд, протягом п'яти днів після її проголошення.
Суддя Кулеша Л.М.