Справа № 3-211/2009 р.
ПОСТАНОВА
іменем України
07 травня 2009 року смт.Золочів
Суддя Золочівського районного суду Харківської області Калайда І.С., розглянувши адміністративний матеріал, що надійшов із Золочівського РВ при ГУ МВС України в Харківській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючого, проживаючого ІНФОРМАЦІЯ_2, по ст.173 2 ч.2 КУпАП, -
ВСТАНОВИВ:
05.05.2009 р. о 14.00 год. ОСОБА_1, знаходячись у домоволодінні, розташованому по вул.Тваринників в с.Феськи, в якому проживає його матір ОСОБА_2, в нетверезому стані, висловлювався на її адресу нецензурною лайкою, ображав її, вдарив.
02.03.2009 року Золочівським районнийм судом Харківською області ОСОБА_1 піддано адміністративному стягненню за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 173-2 ч.1 КУпАП.
ОСОБА_1 в судовому засіданні провину в здійсненні вищезазначеного правопорушення визнав повністю, розкаявся у своїх діях, вибачився. Пояснив, що 05.05.2009 року, перебуваючи в стані алкогольного сп”яніння, прийшов до своєї матері додому, між ними зав”язалася сварка, в ході якої він став лаятися та погрожувати фізичною розправою.
З письмових пояснень ОСОБА_2 видно, що 05.05.2009 року її син ОСОБА_1 прийшов до неї додому в нетверезому стані, почав з нею сварку, висловлювався на її адресу та адресу доньки ОСОБА_3 брутальною лайкою, погрожуючи фізичним насильством.
Своїми діями, що виразилися у вчиненні дій фізичного характеру, що не завдало фізичного болю і не спричинило тілесних ушкоджень, вчинене протягом року після накладення стягнення за аналогічне правопорушення, ОСОБА_1 вчинив правопрушення, передбачене ст. 173-2 ч.2 КУпАП.
Згідно ст. 34 КУпАП обставиною, що пом”якшує відповідальність за адміністративне правопорушення, суд визнає щире розкаяння винного, а, згідно ст. 35 КУпАП, обставиною, що обтяжчує адміністративну відповідальність – вчинення правопрушення у стані сп”яніння.
Враховуючи обставини правопорушення, особу правопорушника, його обіцянку виправити свою поведінку, ступінь його вини, майновий стан, характер вчиненого правопорушення, обставини, що пом”якшують та обтяжчують адміністративну відповідальність, суд призначає стягнення, необхідне для виправлення та запобігання вчиненню нових правопорушень в межах санкціїї статті.
Керуючись ст.ст. 1732 ч.2, 283, 285, 294 КУпАП, -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ст.1732 ч.2 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді адміністративного штрафу в сумі 100 грн.
Постанова може буту пред”ялена до виконання до 07.08.2009 року.
Постанова може бути оскаржена чи опротестована до апеляційного суду Харківської області протягом 10 днів з дня її винесення через районний суд та набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Суддя: