Справа № 3-1567,
2008 року
П О С Т А Н О В А
17 липня 2008 року с-ще. Диканька
Суддя Диканського районного суду Полтавської області Щабельська І. В. розглянувши справу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки та жительки с. Василівка Диканського району Полтавської області, непрацюючої, притягувалася до адміністративної відповідальності за ст. 173 КУпАП – 09. 06. 2008 року,
за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
В С Т А Н О В И Л А :
ОСОБА_1 17. 07. 2008 року о 05 год. 00 хв., перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, знаходячись на території господарства ОСОБА_2, що розташоване в с-щі. Диканька по вул. Гоголя, 22, виражалася нецензурною лайкою на адресу вказаної особи, вела себе агресивно, порушувала спокій громадян, на неодноразові звернення громадян припинити хуліганські дії не реагувала.
При розгляді справи в суді ОСОБА_1 свою вину у вчиненні правопорушення визнала повністю.
Факт вчинення ОСОБА_1 дрібного хуліганства стверджується наявними у справі матеріалами у їх сукупності та поясненнями правопорушниці.
Враховуючи викладене, дані про особу правопорушницю, вчинення нею правопорушення в стані алкогольного сп’яніння та повторно протягом року, що є обставинами, які обтяжують відповідальність та керуючись ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
П О С Т А Н О В И Л А :
Застосувати до ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді адміністративного арешту строком на 3 (три) доби.
Строк обчислювати з 17 липня 2008 року.
Постанова остаточна і оскарженню не підлягає.
Суддя
Диканського районного суду ОСОБА_3