Справа № 2-н-2062/11
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
05.07.2011 року суддя Суворовського районного суду м. Херсона І.Ю.ОСОБА_1, розглянувши матеріали заяви приватного підприємства “Херсонтеплогенерація” про видачу судового наказу,-
в с т а н о в и в:
Заявник звернувся до Суворовського районного суду м. Херсона з заявою про видачу судового наказу на стягнення заборгованості за спожиту теплову енергію з ОСОБА_2.
Відповідно до норм ч.6 ст.100 ЦПК України, у разі якщо отримана судом інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи - боржника, суд відмовляє у прийнятті заяви про видачу судового наказу.
Згідно до довідки обласного адресно-довідкового бюро ВГІРФО, боржник не зареєстрований у Херсонській області в зв’язку з чим неможливо встановити його місцезнаходження.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 100; 101 ЦПК України,-
у х в а л и в:
Відмовити у прийнятті заяви приватного підприємства “Херсонтеплогенерація” про видачу судового наказу.
Відмова у прийнятті заяви унеможливлює повторне звернення з такою самою заявою. Заявник у цьому випадку має право звернутися з тими самими вимогами у позовному порядку.
Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Херсонської області через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги протягом 5-ти днів з дня її проголошення.
СуддяОСОБА_1