Оратівський районний суд Вінницької області
смт. Оратів, вул. Леніна, 88, 22600, (04330) 2-12-59
Справа № 2о-41 2010 р.
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
26 липня 2010 року
Оратівський районний суд Вінницької області
в складі: головуючого – судді Романчук Р.В.
при секретарі Данилюку В.М.
розглянувши в попередньому судовому засіданні справу за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа управління Пенсійного фонду України в Оратівському районі Вінницької області про встановлення факту належності правовстановлюючого документу та встановлення факту родинних відносин, -
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернулася до суду з заявою про встановлення факту належності правовстановлюючого документу та встановлення факту родинних відносин, заінтересована особа управління Пенсійного фонду України в Оратівському районі Вінницької області.
В судовому засіданні ОСОБА_1 суду пояснила, що в свідоцтві про народження та в паспорті її прізвище, ім’я, по батькові вказано – ОСОБА_1. Однак в трудовій книжці її ім’я помилково записано «Ксения». Вона народила трьох дітей: дочку ОСОБА_2, ОСОБА_3, сина ОСОБА_4 У свідоцтві про народження дітей: дочок ОСОБА_2 та сина ОСОБА_4 вчинено запис про матір - ОСОБА_5, а в свідоцтві про народження дочки ОСОБА_3 записано матір - ОСОБА_1. Під час перевірки наданих документів, працівниками управління Пенсійного фонду України в Оратівському районі їй було відмовлено у призначенні пенсії оскільки в трудовій книжці та в свідоцтвах про народження дітей ОСОБА_2 та ОСОБА_4 невірно вказане ім'я заявника. Заявник в судовому засіданні змінила свої вимоги та просить встановити факт, що трудова книжка належить їй а також факт родинних відносин між нею та її дітьми. Встановлення факту належності правовстановлюючого документу та встановлення факту родинних відносин необхідно для подачі документів до управління Пенсійного фонду України в Оратівському районі та оформлення пенсії.
Представник заінтересованої особи управління Пенсійного фонду України в Оратівському районі в судове засідання не з’явився, однак до суду надійшла заява про розгляд справи без участі представника заінтересованої особи, проти заяви не заперечує.
Заслухавши заявника, вивчивши матеріали справи, суд вважає, що заява обґрунтована і підлягає задоволенню. До такого висновку суд приходить на підставі наступного.
У судовому засіданні встановлено, що ОСОБА_1 народилася 1 серпня 1955 року в с. Скала Оратівського району Вінницької області, що підтверджується свідоцтвом про народження заявника серії ІІ-АМ №438750.
Паспорт серії АА 260338, виданий Оратівським РВ УМВС України у Вінницькій області 03.10.1996 року на ім’я ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, місце народження – с. Скала Оратівського району Вінницької області.
Відповідно до довідки, виданої Скальською сільською радою Оратівського району Вінницької області від 17.06.2010 р. №88 ОСОБА_1 і ОСОБА_5 є однією і тією ж особою.
Картка фізичної особи-платника податків №599 від 20.02.2001 року видана на ім’я ОСОБА_1.
Відповідно до виписки з погосподарської книги ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, голова господарства за адресою с. Скала Оратівського району Вінницької області.
Як видно з трудової книжки, вона видана на ім’я «Демко Ксения Ивановна», 01.08. ІНФОРМАЦІЯ_3, дата заповнення трудової книжки 10.10.1973 р.
Як вбачається із свідоцтва про народження серії ІІІ-АМ №360336, ОСОБА_2 народилася ІНФОРМАЦІЯ_4, в графі батько записано – ОСОБА_6, в графі мати – ОСОБА_5.
Як вбачається із свідоцтва про народження серії ІУ-АМ №283318, ОСОБА_4 народився ІНФОРМАЦІЯ_5, в графі батько записано – ОСОБА_7, в графі мати – ОСОБА_5.
Як вбачається із свідоцтва про народження серії ІІ-АМ №410904, ОСОБА_3 народилася ІНФОРМАЦІЯ_6, в графі батько записано – ОСОБА_8, в графі мати – ОСОБА_1.
Відповідно до п. 6 ч. 1 ст. 256 ЦПК України суд розглядає справи про встановлення факту належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім’я, по батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігаються з ім’ям, по батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або в паспорті.
Відповідно до ч. 2 ст. 256 ЦПК України у судовому порядку можуть бути встановлені також інші факти, від яких залежить виникнення, зміна або припинення особистих чи майнових прав фізичних осіб, якщо законом не визначено іншого порядку їх встановлення.
За вищезазначених обставин суд вважає, що факт про те, що трудова книжка, яка видана на ім'я «Демко Ксения Ивановна», 01.08. ІНФОРМАЦІЯ_3, дата заповнення – 10.10.1973 р. дійсно належить ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2 та факт родинних відносин про те, ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженка та жителька с. Скала Оратівського району Вінницької області є рідною матір'ю ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_4, уродженки ІНФОРМАЦІЯ_7 та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_5, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_8 підтверджено в судовому засіданні, вимоги заявника є обґрунтованими та такими що підлягають задоволенню.
Керуючись ст.ст. 209, 212-215, 256-259 ЦПК України,-
В И Р І Ш И В:
Заяву задовольнити.
Встановити факт, що має юридичне значення про те, що трудова книжка, яка видана на ім'я «Демко Ксения Ивановна», 01.08. ІНФОРМАЦІЯ_3, дата заповнення – 10.10.1973 р. дійсно належить ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2.
Встановити факт родинних відносин про те, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженка та жителька с. Скала Оратівського району Вінницької області є рідною матір'ю ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_4, уродженки ІНФОРМАЦІЯ_7 та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_5, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_8.
Рішення суду може бути оскаржено протягом десяти днів з дня проголошення шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження рішення до апеляційного суду Вінницької області через Оратівський районний суд. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
CУДДЯ: