Судове рішення #4823212

                    Справа: 2 – о – 80/09

РІШЕННЯ

ІМ'ЯМ  УКРАЇНИ

    „16” квітня 2009 року                 Орджонікідзевський міський суд Дніпропетровської області в складі:

    головуючого – судді Томаш В.І.,

    при секретарі – Клепікової К.П.,

    народних засідателів – Леонова А.О., Сафронова В.А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Орджонікідзе цивільну справу за заявою ОСОБА_1, заінтересовані особи: Орджонікідзевський МВ УМВС України в Дніпропетровській області, управління праці та соціального захисту населення м. Орджонікідзе Дніпропетровської області, управління Пенсійного фонду України в м. Орджонікідзе „про визнання безвісно відсутньою ОСОБА_2Ю.”, -

ВСТАНОВИВ:

    В судовому засіданні заявниця підтримала вимоги, висловлені нею в заяві та просить суд визнати безвісно відсутньою ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки ІНФОРМАЦІЯ_2 з 1 грудня 2007 року.  

    Представники заінтересованих осіб в судове засідання не з’явилися, проте надали до суду письмові заяві, в яких не заперечують проти вимог заявниці.

    Суд, вислухавши пояснення заявниці, свідків ОСОБА_3, ОСОБА_4,  дослідивши матеріали справи і оцінив їх в сукупності, прийшов до висновку, що заявлені вимоги обґрунтовані, нашли своє підтвердження в судовому засіданні та підлягають задоволенню, оскільки в судовому засіданні встановлено, що ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженка м. Первомайськ Миколаївської області, що є рідною донькою заявниці по справі, з 1 грудня 2007 року за місцем свого постійного  проживання та реєстрації по вул.. Тельмана, 13/110 в м. Орджонікідзе Дніпропетровської області не проживає, місцезнаходження її і місцеперебування невідомо, прийнятими заходами встановити місце її знаходження не передбачається можливим і тому відповідно до ст. 43 ЦК України вона може бути визнана безвісно відсутньою, тому як протягом понад останнього року в місці її постійного проживання немає будь – яких відомостей про місце її перебування.

    Керуючись ст. 43 ЦК України, ст.ст. 209 – 211, 213 ЦПК України, суд,-        

ВИРІШИВ:

    Визнати безвісно відсутньою ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки ІНФОРМАЦІЯ_2 з 1 грудня 2007 року.

    Заява про апеляційне оскарження рішення може бути подано до Орджонікідзевського міського суду протягом 10 – днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 20 – днів після подання заяви про апеляційне оскарження до Апеляційного суду Дніпропетровської області через Орджонікідзевський міський суд, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.

    Народні засідателі: Леонов А.О.         Сафронов В.А.

Суддя Орджонікідзевського

міського суду                                     ОСОБА_5

  • Номер: 2-др/790/6/17
  • Опис: заява Дереча О.І. про ухвалення додаткового рішення у справі за заявою Антоненко Н.І., заінтересовані особи - відділ реєстрації актів цивільного стану Харківського РУЮ Харківської області, управління пенсійного фонжу в Жовтневому районі м.Харкова про встановлення факту родинних відносин
  • Тип справи: на заяву (роз'яснення рішення суду, виправлення описок та арифметичних помилок у судовому рішенні, повернення судового збору, додаткове рішення суду)
  • Номер справи: 2-о-80/09
  • Суд: Апеляційний суд Харківської області
  • Суддя: Томаш В. І.
  • Результати справи: відмовлено в задоволенні заяви (клопотання)
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 08.02.2017
  • Дата етапу: 03.04.2017
  • Номер: 6/639/97/17
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-о-80/09
  • Суд: Жовтневий районний суд м. Харкова
  • Суддя: Томаш В. І.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 13.05.2017
  • Дата етапу: 01.06.2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація