Судове рішення #48232067

13.12.10 ,


Апеляційний суд Херсонської області

м. Херсон, вул. 295 Херсонської стрілецької дивізії, 1а, 73000, (0552) 45-47-78


Справа № 22ц-9144 Головуючий в І інстанції

Категорія 24 ОСОБА_1

Доповідач Вадзінський П.О.

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


13 грудня 2010 року колегія суддів судової палати з цивільних справ апеляційного суду Херсонської області у складі:

Головуючого: Капітан І.А.,

суддів: Вадзінського П.О.,

ОСОБА_2,

при секретарі: Жегуліній Л.М.,

розлянувши у відкритому судовому засіданні у м.Херсоні цивільну справу за апеляційною скаргою Комунального підприємства „Таврійський" на рішення Суворовського районного суду м. Херсона від 26 серпня 2010 року по справі за позовом Комунального підприємства «Таврійський» до ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за експлуатаційні витрати, -

ВСТАНОВИЛА:

В лютому 2010 року позивач звернувся до суду із зазначеним позовом, обґрунтовуючи свої вимоги тим, що відповідач, який проживає у кв. № 1, що розташована корпусі №2 будинку 2 на вул. 49 Херсонської гвардійської дивізії в м. Херсоні. Вказаний будинок знаходиться на обслуговуванні КП „Таврійський". З 01.04.2007 року по 01.12.2009 року відповідач не оплачує експлуатаційні витрати по утримуванню будинку та при будинкової території. В результаті чого утворилась заборгованість в сумі 1633 гривні 10 копійок. Добровільно погашати заборгованість відповідач не бажає. Просило стягнути з відповідача на користь позивача вказану суму та судові витрати.

Рішенням Суворовського районного суду м. Херсона від 26 серпня 2010 року позовні вимоги

позивача задоволені частково. З відповідача на користь позивача стягнено 894 гривні 69 копійок

в рахунок погашення заборгованості за експлуатаційні витрати, а також судовий збір в розмірі

81 гривня.

Не погоджуючись із вказаним рішенням КП „Таврійський" подало апеляційну скаргу в якій просить постановлене рішення скасувати з ухваленням нового, яким задовольнити позовні вимоги в повному обсязі.

Письмових заперечень на доводи апеляційної скарги до суду апеляційної інстанції не надходило.

Заслухавши суддю-доповідача, та осіб, що з'явились до судового засідання, перевіривши законність та обгрунтованість рішення суду в межах доводів апеляційної скарги, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга задоволенню не підлягає.

Відповідно до ст. 20 Закону України „Про житлово-комунальні послуги" від 24.06.2004 року, якою передбачені права та обов'язки споживача або власника житла, споживач має право одержувати вчасно та відповідної якості житлово-комунальні послуги згідно із законодавством та умовами договору на надання житлово-комунальних послуг і зобов'язаний оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом.

З матеріалів справи вбачається і це встановлено судом, що між позивачем та відповідачем

укладені договірні відносини, за якими КП „Таврійський" здійснює роботи по утриманню

будинку, а відповідач зобов'язаний вносити оплату за експлуатаційні витрати по утриманню

будинку кожного місяця у розмірі за встановленими нормами та тарифами. Проте відповідач

не здійснює оплату у повному обсязі, що привело до утворення боргу, розмір якого, станом

на 01.12.2009 року становив 894 гривні 69 копійок.

При визначені розміру заборгованості відповідача перед позивачем, утвореної за несвоєчасну та повну сплату за експлуатаційні витрати, судом були враховані всі обставини, які згідно з законом підлягають оцінці.

Зважаючи на наведене, суд правильно та повно встановив фактичні обставини справи і дійшов обґрунтованого висновку про необхідність стягнення з відповідача на користь позивача утворену заборгованість в сумі 894 гривні 69 копійок

Порушень норм матеріального та процесуального права при розгляді даної справи судом першої інстанції допущено не було.

Доводи апеляційної скарги колегією суддів перевірені та до уваги не приймаються, оскільки вони не ґрунтуються на законі та матеріалах справи і не спростовують висновків суду.

За таких обставин підстав для скасування чи зміни рішення суду колегія суддів не вбачає.

Зважаючи на наведене, апеляційну скаргу КП„Таврійський", слід відхилити.

Керуючись ст.ст. 303,307,308 ЦПК України колегія суддів,

УХВАЛИЛА:

Апеляційну скаргу Комунального підприємства „Таврійський", відхилити.

Рішення Суворовського районного суду м. Херсона від 26 серпня 2010 року, залишити без зміни.



Ухвала набирає чинності з моменту її проголошення, однак вона може бути оскаржена протягом двадцяти днів до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ, шляхом подання касаційної скарги.

Головуючий: (підпис) ОСОБА_4

Судді: (підписи)


Згідно з оригіналом: ОСОБА_4







Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація