Судове рішення #481912285

Справа № 2-1894/2010


?

                                                                  Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И




06.09.2010 року Котовський міськрайонний суд Одеської області

в складі: головуючого судді – Сітарчука О.І.

        при секретарі – Ісаченко О.Р.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Котовську Одеської області справу за позовом ОСОБА_1 до виконкому Котовської міськради, про визнання права власності,


в с т а н о в и в:

       Позивачка звернулася до суду з позовом до відповідача, стверджуючи, що, ІНФОРМАЦІЯ_1 помер батько ОСОБА_2 , після смерті якого відкрилась спадщина ј частини житлового будинку із відповідними господарчими будівлями по АДРЕСА_1 .

        ІНФОРМАЦІЯ_2 померла її мати ОСОБА_3 , після смерті якої відкрилась спадщина у вигляді ј частини житлового будинку із відповідними господарчими будівлями по АДРЕСА_1 .

       Вона вчасно звернулась до нотаріуса із заявою при прийняття спадщини однак не оформила спадщину, оскільки відсутні правовстановлюючі документи на житловий будинок.

       Просить суд визнати за нею, як за спадкоємцем по закону, право приватної власності на Ѕ частину житлового будинку із відповідними господарчими будівлями по АДРЕСА_1 .

       Представник відповідача до суду не з`явився.

       Вислухавши позивачку, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню.

В судовому засіданні встановлено, що Ѕ частина житлового будинку по АДРЕСА_1 належить на праві спільної сумісно власності ОСОБА_2 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_3 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_2 на підставі рішення народного суду 1-ї дільниці Котовського району Одеської області від 04 серпня 1958 року.

Позивачка своєчасно звернулась до держнотаріуса про прийняття спадщини та є єдиним спадкоємцем.

       Керуючись ст.ст. 10, 60, 130, 212-215 ЦПК України, ст.ст. 325, 328, 391, 392, 1258 ЦК України, суд –

ВИРІШИВ:


       Визнати за ОСОБА_1 , як за спадкоємцем по закону, право приватної власності на Ѕ частину житлового будинку із відповідними господарчими будівлями по АДРЕСА_1 .

Рішення суду може бути оскаржене до апеляційного суду Одеської області протягом 10 днів з дня його проголошення, шляхом апеляційної скарги.






Суддя - 


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація