Справа № 2-4366/2010
2011 рік
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
01 лютого 2011 року м. Білгород-Дністровський
Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області
у складі: головуючого одноособово судді Лук`янчук О.В.
при секретарі - Охримчук A.B.
розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_1 про ухвалення додаткового рішення,
ВСТАНОВИВ:
Рішенням Білгород - Дністровського міськрайонного суду Одеської області від 03 вересня 2010 року позовну заяву ОСОБА_1 до Великомар`янівської сільської ради про визнання права власності на спадкове майно задоволено.
20.01.2011 року ОСОБА_1 звернувся до суду з заявою про ухвалення додаткового рішення, у зв`язку з тим, що його неможливо виконати.
Вивчивши матеріали справи, суд вважає, що заява ОСОБА_1 про ухвалення додаткового рішення задоволенню не підлягає з наступних підстав.
У відповідності до п.1 ч.1 ст. 220 ЦПК України суд може ухвалити додаткове рішення, якщо стосовно якої-небудь позовної вимоги, з приводу якої сторони подавали докази і давали пояснення, не ухвалено рішення.
Як вбачається із сертифікатів на право на земельну частку (пай) серії № РН №743735 та серії ОД № 0271406, розміри земельних ділянок кожна- 7,2 в умовних кадастрових гектарах без визначення меж цієї частки в натурі (на місцевості). Отже відомостей щодо визначення цих земельних ділянок в натурі (на місцевості) з зазначенням масиву, та номеру ділянки, сертифікати не містять.
Посилання ОСОБА_1 на довідку Великомар`янівської сільської ради від 23.06.2010 р. № 226, як на доказ визначення цих земельних ділянок в натурі (на місцевості), суд не бере до уваги, оскільки довідка являється неналежним доказом.
Згідно ст. 60 ЦПК України, кожна сторона зобов`язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень.
Таким чином підстав для ухвалення додаткового рішення не вбачається.
Керуючись ст. 220 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
В задоволені заяви ОСОБА_1 про ухвалення додаткового рішення у справі за позовом ОСОБА_1 до Великомар`янівської сільської ради про визнання права власності на спадкове майно - відмовити.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Суддя