Судове рішення #47967013


Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

м. Ужгород, вул. Загорська, 53, 88017, (0312) 64-05-44


4-475/10

ПОСТАНОВА


м. Ужгород 28 квітня 2010 року

Суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Король Ю.А.. розглянувши подання начальника Берігівського РВ УСБУ в Закарпатській області підполковника Молнар Й. про надання дозволу на проведення огляду за місцем проживання громадянина ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає за адресою - АДРЕСА_1, -

ВСТАНОВИВ:

З подання вбачається, що ОСОБА_1, за місцем свого проживання незаконно зберігає бойовий пістолет невстановленого зразка та набої до нього, який контрабандним шляхом перемістив через державний кордон України з Угорщини у 2007 році та із зазначеного часу незаконно зберігає його за місцем проживання.

Однак, враховуючи, що суду не було надано постанову про порушення кримінальної справи, то вважаю, що відсутні достатні підстави для задоволення подання, а тому у поданні слід відмовити.

Керуючись ст. 177 КПК України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

У поданні начальника Берігівського РВ УСБУ в Закарпатській області підполковника Молнар Й. про надання дозволу на проведення огляду за місцем проживання громадянина ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає за адресою - АДРЕСА_1, а також у підвальних приміщеннях, інших житлових приміщеннях, розташованих у дворогосподарстві за місцем проживання ОСОБА_1 та господарських прибудовах за даною адресою - відмовити.

Постанова може бути оскаржена протягом трьох діб.

Суддя Король Ю.А.



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація