Судове рішення #47964184

Справа №: 700/1484/15-п


Провадження № 3/700/527/15

П О С Т А Н О В А

08 липня 2010 року Суддя Лисянського районного суду Черкаської області Борисенко П.І.

розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ по обслуговуванню адміністративної території Лисянського району при ВДАІ УМВС України в Черкаській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, жителя ІНФОРМАЦІЯ_3, не працюючого, до відповідальності не притягувався, за ч. 3 ст. 122 Кодексу України “Про адміністративні правопорушення”,

ВСТАНОВИВ:

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення ОСОБА_1 10.05.2010 р. о 14-00 год. на 205 км а/д Ульянівка-Миколаїв, керуючи автомобілем, перевищив швидкість руху в зоні дії дорожнього знаку 3.29 «Обмеження максимальної швидкості 40 км/год.». Рухався зі швидкістю 106 км/год., чим порушив п. 12.9 «б» ПДР України.

В судовому засіданні ОСОБА_1 за винного себе не визнав і пояснив, що швидкість він не перевищував. Працівники ДАІ вимагали хабара, який він відмовився давати, тому вони виписали протокол про адміністративне правопорушення. Показники приладу, яким нібито вимірювалась його швидкість руху, йому відмовилися показати.

Вислухавши пояснення ОСОБА_1, вивчивши матеріали справи, вважаю, що в його діях відсутній склад правопорушення передбачений ч. 3 ст. 122 КУпАП з слідуючих підстав.

В матеріалах справи не вказані свідки та їх пояснення свідків

Будь-які інші докази в матеріалах справи відсутні.

Керуючись ст. 247, 284 Кодексу України “Про адміністративні правопорушення”,

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративну справу закрити за відсутністю в діях ОСОБА_1 складу правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 122 КУпАП.

На постанову може бути подано апеляцію протягом десяти днів з дня її винесення.



Суддя - ОСОБА_2




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація