Судове рішення #4795903

2-349/2008 р.                                         Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ                      УКРАЇНИ

    24 грудня   2008 року                       Старосинявський райсуд

                                Хмельницької області

в складі: судді                   Віговського В.О.

при секретарі                     Олійник Л.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Стара Синява  справу за  позовом  ОСОБА_1 до Сьомаківської  сільської ради про визнання права власності на спадщину,

                                          в с т а н о в и в:

    ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом про визнання права власності на спадщину, яка складається із житлового будинку площею  66.7 м кв. та вартістю     39850 грн., розташованого по вул. Коцюбинського, 21 с. Дашківці Старосинявського району, посилаючись на те, що його мати  ОСОБА_2  померла 24 грудня 2005 року,  залишивши йому спадщину. Однак нотаріус  відмовив йому у оформленні спадщини, поскільки будь – які документи на будинок відсутні, тому позивач звернувся до суду, щоб узаконити своє право на спадкове майно.

    Відповідач в судове засідання не з’явився, однак надав суду заяву, в якій просить суд справу розглянути без його участі, позов підтримує.

    Представник відповідача позов визнав.

    Оглянувши матеріали справи, заслухавши сторони, суд рахує, що позов підлягає задоволенню, оскільки вимоги позивача є законними та обґрунтованими, а також не суперечать закону і не порушують права, свободи та інтереси інших осіб, суд рахує за можливе їх задоволити.

            Керуючись ст.ст. 174, 212-215  ЦПК та на підставі ст. 376 ЦК України, суд,

в и р і ш и в:

    Визнати за  ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 право власності на спадкове майно, що залишилося після смерті його матері  ОСОБА_2,  яка померла  24 грудня 2005 року і складається із 2 – х кімнатного жилого будинку площею 66.7  м кв. вартістю 39850 грн. розташованого по вул. Коцюбинського, 21 с. Дашківці Старосинявського району Хмельницької області.

    Заяву на апеляційне оскарження рішення може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

   

   

         С у д д я:                                               ОСОБА_3

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація