Судове рішення #4794629

                                                                                           Справа № 2-807/2009

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

(ЗАОЧНЕ)

24 березня 2009 року Стрийський міськрайонний суд Львівської  області

в складі : головуючого–судді                      Микитчина І.М.

                  при секретарі                               Стельмах З.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Стрию справу за позовом комунального підприємства “Стрийтеплоенерго” до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості з оплати послуг з постачання теплової енергії,

ВСТАНОВИВ :

         Позивач звернувся в суд з позовом про стягнення з відповідачки заборгованості за спожиту  теплову енергію в сумі 2217 грн. 38 коп. та 30 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

         В обгрунтування позовних вимог позивач покликається на те, що відповідачка не здійснювала оплату за отримані комунальні послуги з постачання теплової енергії, в результаті чого виникла заборгованість за спожиту теплову енергію,  яка  станом на 01.01.2009 року складає 2217 грн. 38 коп.

         Добровільно сплатити вказану суму відповідачка відмовляється.

         В судовому засіданні представник позивача Пак О.В. підтримав позовні вимоги, покликаючись на викладені в позовній заяві обставини.

         Відповідачка ОСОБА_2, будучи належним чином повідомлена про час і місце слухання справи, на виклик суду не з’явилася, про причини неявки не повідомила, тому суд відповідно до п. 4 ст. 169 ЦПК України розглянув справу заочно за її відсутності на підставі наявних у ній доказів.

         Суд, заслухавши представника позивача, перевіривши матеріали справи, оцінивши зібрані докази, вважає, що розгляд справи можливий за відсутності відповідачки,   оскільки в справі достатньо матеріалів про права та взаємовідносини сторін, і позов слід задовольнити, ухваливши заочне рішення.

         В судовому засіданні встановлено, що відповідачка проживає в АДРЕСА_1, що стверджується довідкою ЖЕКу № 4 за № 5689 від 24.12.2008 року. В це житло надаються послуги з постачання теплової енергії, і за такі послуги відповідачка протягом тривалого часу не вносить платежі, сума яких становить суму позову, що стверджується довідкою про оплату.

         Відповідно до ст., ст. 67, 68 ЖК України наймач зобов’язаний своєчасно вносити плату за комунальні послуги за затвердженими в установленому порядку тарифами.

         Таким чином, суд приходить до висновку, що до стягнення з відповідачки підлягає заборгованість за надані послуги з теплопостачання, яка  станом на 01.01.2009 року становить 2217 грн. 38 коп.

         Керуючись  ст.,  ст.  10,  60,  212,  213,  215,  224, 226  ЦПК  України,  ст., ст. 509, 526 ЦК України, ст., ст. 67, 68 ЖК України, суд

ВИРІШИВ :

         Позов задовольнити.

         Стягнути з ОСОБА_2 в користь комунального  підприємства “Стрийтеплоенерго” (р/р 26003301040527 в ЗРФ АКБ “Трансбанк” м. Львів, МФО 385435, ЗКПО 05432684) - 2217 грн. 38 коп. боргу за послуги з теплопостачання, 30 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи (р/р 260059698 ЛОД АППБ ’’Аваль’’ м. Львів, МФО 325570), а також 51 грн. судового збору в дохід держави.

         Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано відповідачкою протягом десяти днів з дня отримання його копії.    

         Рішення може бути оскаржене позивачем до апеляційного суду  Львівської області шляхом подання заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня його проголошення та апеляційної скарги – протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

                              Суддя                                             І.М.Микитчин

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація