Судове рішення #47893083

У Х В А Л А


12 жовтня 2011 року                                                                                м. Рівне


Суддя апеляційного суду Рівненської області Ковальчук Н.М., перевіривши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Рівненського районного суду від 31 травня 2011 року в справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про усунення перешкод у користуванні майном та земельними ділянками; ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про поділ майна, що є у спільній сумісній власності; ОСОБА_3 до ОСОБА_1 про поділ майна, що є у спільній сумісній власності,


в с т а н о в и л а :


Рішенням Рівненського районного суду від 31 травня 2011 року у задоволенні вказаних позовів відмовлено.

Не погодившись із рішенням суду, ОСОБА_1 подав апеляційну скаргу, сплативши судовий збір в сумі 34 грн. та оплативши витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 60 грн., тобто не в повному обсязі.

Ухвалою судді апеляційного суду від 09 серпня 2011 року апеляційну скаргу ОСОБА_1 було залишено без руху і надано строк протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали, для усунення вказаних недоліків.

З матеріалів справи вбачається, що ОСОБА_1 копію ухвали від 09.08.2011 року отримав 15 серпня 2011 року, що підтверджується відміткою на повідомленні про отримання поштового відправлення.

Однак, апелянт протягом п’яти днів з дня отримання вказаної ухвали, недоліки апеляційної скарги не виправив.

За таких обставин апеляційна скарга вважається неподаною та повертається особі, що її подала.

Керуючись ст.ст. 121, 297 ЦПК України, суддя


у х в а л и л а :


Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Рівненського районного суду від 31 травня 2011 року визнати неподаною та повернути її позивачу.

Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту її постановлення та може бути оскаржена в касаційному порядку до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ протягом двадцяти днів з дня набрання нею законної сили.



Суддя                                                                                   Ковальчук Н.М.








________________________________________________________________________________

Справа №22-1643/11                               Головуючий у 1-ій інстанції –ОСОБА_4

Категорія: 2                               Суддя-доповідач: ОСОБА_5


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація