Судове рішення #4787878

Заставнівський районний суд Чернівецької області

С У Д О В И Й    Н А К А З

             27 березня  2009 року                                                                    Номер справи 2-н-10/ 2009 р

м.Заставна

          Суддя Заставнівського районного суду Чернівецької області Спіжавка Г.Г.

розглянувши заяву: ЗАТ «Український Мобільний Зв’язок в Україні, інтереси якого представляє ОСОБА_1, 58013 м.Чернівці вул.Комарова,30/70

ВАТ «ОСОБА_2 Аваль» м.Київ Р/р 26008526 МФО 30035 ЗКПО 14333937 особовий рахунок 1.11382494

 

        про  видачу судового наказу

відповідно до ст.ст.526, 550, 611, 622, 624 ЦК України, ст.ст. 95- 105 ЦПК України

      НАКАЗУЮ:

1. Стягнути з ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, жительки  с.Хрещатик Заставнівського району Чернівецької області  на користь ЗАТ «Український Мобільний Зв’язок в Україні, інтереси якого представляє ОСОБА_1, 58013 м.Чернівці вул.Комарова,30/77 ВАТ «ОСОБА_2 Аваль» м.Київ Р/р 26008526 МФО 30035 ЗКПО 14333937 особовий рахунок 1.11382494 в особі Чернівецької обласної дирекції «ОСОБА_2 Аваль, борг в сумі 525 (п’ятсот двадцять п’ять ) грн. 17 коп.

2. Стягнути з боржника на користь  ЗАТ «Український Мобільний Зв’язок в Україні, інтереси якого представляє ОСОБА_1  58013 м.Чернівці вул.Комарова,30/77 ВАТ «ОСОБА_2 Аваль» м.Київ Р/р 26008526 МФО 30035 ЗКПО 14333937 особовий рахунок 1.11382494 в особі Чернівецької обласної дирекції «ОСОБА_2 Аваль» 25 ( двадцять п’ять ) грн. 50 коп. судового збору та 15 (п’ятнадцять)  грн. 00 коп. витрат на інформаційно-технічне забезпечення.

3. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.

Суддя _______________                                               Г.Г.Спіжавка

                      підпис                                                                                ініціали, прізвище судді, який видав судовий наказ

            Місце печатки суду

     Згідно зі статтею 104 Цивільного процесуального кодексу України (далі – ЦПК України) боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десять днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.

     Відповідно до статті 105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред”явлення до виконання.

     Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом п”яти днів з дня ї надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, якою скасовується судовий наказ (стаття 106 ЦПК України)

                Судовий наказ набрав чинності „_____”______________ 2009 року

              Суддя  ___________                                     Г.Г.Спіжавка

                                підпис                                                           ( ініціали, прізвище судді, який видав судовий наказ)

    Місце печатки суду      

Відмітки про виконання судового наказу


Дата

надход-

ження

судо-

вого

наказу

на вико

нання Повне найменування

установи, підприємтсва, організації, в якому знаходився судовий наказ на виконання Загальна сума, відрахо-

вана за судовим наказом Дата поверне-

ння судо-

го наказу до відділу державної виконавчої служби чи стягувачеві Підстава повернення судового наказу Підпис керівника установи, підприє-

мства, організа-

ції (з при-

кладанням печатки ) Примітки

























 Інші відмітки  ___________________________________________

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація