Справа № 3-13/09
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 січня 2009 року м. Корець
Суддя Корецького районного суду Рівненської області Якимчук О.М, розглянувши матеріали, які надійшли з Корецького РВ УМВС України в Рівненській області про притягнення до адміністративної відповідальності гр. ОСОБА_1, 04.07.1979 р-н., жителя ІНФОРМАЦІЯ_1, інженера філії "Корецький райавтодор"
- за ст. 188*28 КпАП України,
Встановив:
25.12.2008 року гр. ОСОБА_1, не виконав законних вимог посадових осіб Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ України щодо усунення порушень правил, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху , чим скоїв правопорушення передбачене ст. 188*28 КУпАП.
26.12.2008 року гр. ОСОБА_1, не виконав законних вимог посадових осіб Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ України щодо усунення порушень правил, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху , чим скоїв правопорушення передбачене ст. 188*28 КУпАП.
ОСОБА_1 під час розгляду адміністративної справи, суду пояснив, що ним як інженером філії "Корецький райавтодор" всі роботи, які стосуються посипання доріг проводилися своєчасно, однак за відсутності піскорозкидача, посипання доріг проводилося вручну, що не уможливило виконати повний об'єм робіт, свою вину в скоєнні правопорушення визнав повністю, пояснив суду, що не заперечує факт скоєння ним правопорушення.
Дані обставини підтверджуються протоколами АЕ № 188490, АЕ № 188489 про адміністративне правопорушення, поясненнями адміністративного правопорушника.
Таким чином встановлено, що ОСОБА_1, не виконав припис посадових осіб Державної автомобільної інспекції, що стосується забезпечення безпеки дорожнього руху, тому його дії суд кваліфікує за ст. 188*28 КпАП України.
По місцю роботи ОСОБА_1 характеризується з позитивної сторони.
Стаття 22 КУпАП регламентує, що при малозначимості адміністративного правопорушення орган уповноважений вирішувати справу, може звільнити від адміністративної відповідальності порушника і обмежитись усним зауваженням.
Враховуючи ті обставини, що правопорушник щиро розкаюється у вчинені правопорушення суд вважає, що при призначенні адміністративного стягнення слід до нього застосувати вимоги ст. 34 КУпАП.
Керуючись ст.ст. 283 - 285 КУпАП та на підставі ст.ст. 22, 34, 188*28, КпАП України, суддя
Постановив:
ОСОБА_1 , звільнити від адміністративної відповідальності та обмежитися усним зауваженням.
Постанова може бути оскаржена протягом 10 (десяти) днів з моменту її винесення до Рівненського апеляційного суду через Корецький районний суд Рівненської області.
Суддя: О.М. Якимчук