Новомиколаївський районний суд
Запорізької області
Справа № 3-164/09
П О С Т А Н О В А
24 березня 2009 року смт. Новомиколаївка
Суддя Новомиколаївського районного суду Запорізької області Шиш А.Б., розглянувши матеріали, які надійшли з Новомиколаївського РВ УМВС України в Запорізькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого в АДРЕСА_1, пенсіонера, раніше не притягувався до адміністративної відповідальності
за ст. 173 КУпАП
В С Т А Н О В И В :
14 лютого 2009 року, в денний час ОСОБА_1, в с. Веселий Гай на вул. Першотравневій Новомиколаївського району Запорізької області, вчинив сварку з ОСОБА_2, в ході якої висловлювався в її адресу нецензурною лайкою, на зауваження припинити протиправну поведінку не реагував.
ОСОБА_1 пояснив, що вищевказане мало місце.
Враховуючи малозначність скоєного правопорушення, те що ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності притягується вперше та усвідомив протиправність своєї поведінки і є підстави вважати, що він не буде допускати подібного надалі, вважаю можливим звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності та обмежитись усним зауваженням.
Керуючись ст. 22 КУпАП,
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 оголосити усне зауваження.
Адміністративну справу відносно ОСОБА_1 за ст. 173 КУпАП України закрити.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Запорізької області протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя А.Б. Шиш