Судове рішення #4771953

№ 2-291

2009 рік

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

            22 січня 2009 року Єнакіївський міський суд Донецької області у складі:

головуючого судді                      Букрєєвої І.А.

при секретарі                      Мельничук Л.І.

розглянув у відкритому  судовому засіданні у  залі суду міста Єнакієве  цивільну справу за  позовом ОСОБА_1 до виконавчого комітету Єнакіївської міської Ради про визнання права власності на частину нерухомого майна житлового будинку, -

в с т а н о в и в :

    17 грудня 2008 року позивач звернувся до суду з позовом про визнання права власності на самовільно прибудовану до житлового будинку нежитлову побудову, тамбур, проведене внутрішнє перепланування у житловому будинку, а також самовільно прибудовану нежитлову прибудову, літню кухню та гараж, розташовані за адресою: місто Єнакієве, вулиця 60 років СССР, 18.

          У судовому засіданні позивач підтримав раніш заявлені вимоги.

          Представник відповідача у судовому засіданні позов визнав у повному обсязі.

    Третя особа – проти позову не заперечував.

          Суд вислухавши позивача, відповідача, третю особу, дослідивши матеріали справи вважає,  що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

         Матеріалами справи встановлено, що на основі договору купівлі- продажу від  3 листопада 1995 року, реєстровий № 1-7519 ( а.с. 7-8) та державного акту на право власності на земельну ділянку від 2 вересня 2008 року( а.с. 9) позивачу належить житловий будинок та земельна ділянка в місті Єнакієве, вул.. 60 років СССР, 18. ОСОБА_1 мешкаючи в будинку самовільно прибудувала до житлового будинку нежитлову прибудову "а"- загальною площею 19,60 кв.м вартістю- 21727 гривні, тамбур "а-1" загальною площею 3,60 кв.м вартістю 3488 гривні, зробила внутрішнє перепланування житлового будинку " А-1"  у результаті чого житлова площа будинку збільшилась на 7,70 кв.м. та склала 52,90 кв.м., загальна – 76,50 кв.м., а також самовільно прибудувала нежитлову прибудову " д"- загальною площею 9,40 кв.м., вартістю 2016 гривень. Літня кухня літ. „Д” загальною площею 9,00 кв.м. вартістю 2149 гривні та гараж " Г" – загальною площею 25,30 кв.м. ввартістю 8798 грвень.  

           Самовільні  споруди не суперечать громадським інтересам, не порушують будівельні норми та правила, не порушують прав інших осіб.

    Керуючись ст.ст. 6, 10, 11, 60, 130, 212, 213, 214 ЦПК України, ст.ст. 376 ЦК України, ст.ст. 81, 120 Земельного кодексу Українист.48-50 Закону України "Про власність " , суд –  

В и р і ш и в :

    Визнати за ОСОБА_1 право власності на самовільно прибудовану до житлового будинку нежитлову прибудову "а"- загальною площею 19,60 кв.м, тамбур "а-1" загальною площею 3,60 кв.м, проведене внутрішнє перепланування житлового будинку " А-1"  у результаті чого житлова площа будинку збільшилась на 7,70 кв.м. та склала 52,90 кв.м., загальна – 76,50 кв.м., а також самовільно прибудовану нежитлову прибудову " д"- загальною площею 9,40 кв.м., літню кухню літ. „Д” загальною площею 9,00 кв.м. та гараж " Г" – загальною площею 25,30 кв.м., розташовані за адресою: Донецька область, місто Єнакієве, вулиця 6о років СССР, будинок 18.

      Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду Донецької області через Єнакіївський міський суд Донецької області. Заява про апеляційне оскарження має бути подана протягом десяти днів після його проголошення, а апеляційна скарга протягом двадцяти днів після подачі заяви про апеляційне оскарження.

   

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація