Справа № 2-986/2009 р. У Х В А Л А
31 березня 2009 року. Суддя Крюківського районного суду м. Кременчука Полтавської області ОСОБА_1, розглянувши позовну заяву ВАТ КБ „Хрещатик” до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про стягнення заборгованості, процентів та пені,-
В С Т А Н О В И В :
ВАТ КБ „Хрещатик” звернулось до Крюківського районного суду м. Кременчука Полтавської області з позовом до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про стягнення заборгованості, процентів та пені.
Згідно ч.1 ст. 109 ЦПК України позови до фізичної особи пред”являються в суд за місцем її проживання.
Як вбачається із матеріалів позовної заяви, відповідачі по справі ОСОБА_2 і ОСОБА_4 проживають в ІНФОРМАЦІЯ_1, а відповідач ОСОБА_3 проживає в ІНФОРМАЦІЯ_2, тобто не на території Крюківського району м. Кременчука Полтавської області.
У відповідності до ст. 115 ЦПК України якщо суддя, вирішуючи питання про відкриття провадження у справі, встановить, що справа не підсудна цьому суду, заява повертається позивачеві для подання до належного суду.
При таких обставинах даний позов підлягає поверненню позивачеві для подання по підсудності до належного суду.
Керуючись ст. ст. 109, 115 ЦПК України,-
У Х В А Л И В :
Повернути позивачеві ВАТ КБ „Хрещатик” позовну заяву за позовом ВАТ КБ „Хрещатик” до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про стягнення заборгованості, процентів та пені для подання по підсудності до належного суду за місцем проживання відповідачів.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Полтавської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.
Суддя: