2-444\2009
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
09 квітня 2009 року. Старобешівський районний суд Донецької області у складі: головуючого - судді Дмитрієва О.Ф., при секретарі Гавриленко Л.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Старобешеве цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
В С Т А Н О В И В :
Позивач звернулася до суду з позовом до відповідача про розірвання шлюбу, посилаючись на те, що з відповідачем перебуває у зареєстрованому шлюбі з 30.09.2006 року. Сторони від шлюбу мають неповнолітню дитину – ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1. Дитина проживає з нею і перебуває на її утриманні. Родина розпалась з причини того, що вони не знаходили взаєморозуміння між собою. Вона прийшла до висновку, що шлюб зберегти неможливо. Просить розірвати шлюб з відповідачем.
Позивач у судове засідання не з’явилась, але надала до суду письмову заяву, де позовні вимоги підтримала, просила задовольнити, а справу розглянути в її відсутність.
Відповідач у судове засідання не з’явився, але надав до суду письмову заяву, де позовні вимоги визнав, просив задовольнити, а справу розглянути в його відсутність.
Виходячи з наведеного, суд приймає рішення про задоволення позову, оскільки це не суперечить нічиїм правам та законним інтересам.
Судом встановлено, що шлюб, який зареєстровано 30.09.2006 року виконкомом Комсомольської міської ради Старобешівського району Донецької області, актовий запис № 113 (свідоцтво про укладення шлюбу серії 1-НО № 060543 видане 30.08.2006 року), зберегти неможливо з причини того, що між сторонами відсутнє взаєморозуміння у різноманітних сферах подружнього життя, що свідчить про те, що подальше спільне життя суперечить інтересам сторін.
Згідно ч. 2 ст. 112 Сімейного кодексу України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
Вирішуючи питання про розподіл судових витрат суд керується ст. 88 ЦПК України стороні на користь якої ухвалено рішення, і присуджує з другої сторони понесені нею і документально підтверджені судові витрати.
З урахуванням викладеного, суд вважає необхідним стягнути з відповідача на користь позивача судовий збір у розмірі 8,50грн. і витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 7,50грн.
Керуючись ст. ст. 10, 11, 208, 209, 213, 215 ЦПК України, ст.ст. 110, 112 Сімейного кодексу України, суд, -
В И Р І Ш И В :
Позов задовольнити.
Шлюб, зареєстрований 30.09.2006 року виконкомом Комсомольської міської ради Старобешівського району Донецької області, актовий запис № 113, між ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженцем ІНФОРМАЦІЯ_3 та ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_4, уродженкою ІНФОРМАЦІЯ_5 - розірвати.
Стягнути з ОСОБА_2 0,5 неоподаткованого мінімуму доходів громадян державного мита з кожного за отримання свідоцтва про розірвання шлюбу, звільнивши ОСОБА_1 від сплати в органи РАГС.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 судовий збір у розмірі 8 (вісім) гривень 50 коп. та витрати з інформаційно-технічного забезпечення розгляду цивільних справ у розмірі 7 (сім) гривень 50 коп.
Рішення суду може бути оскаржене до апеляційного суду Донецької області через Старобешівський районний суд шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення і подачі апеляційної скарги протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.
Суддя :