Судове рішення #4762866

Справа № 2–а–1821/2009 р.

рядок статзвіту №49

                                                                                                                                                                                                         

   

                        У   Х   В   А   Л   А        

            про відкриття  провадження у адміністративній  справі

       

                  31 березня 2009 року                                                      м.  С в а л я в а

   

Суддя Свалявського районного суду Закарпатської області Уліганинець П.І., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України у Свалявському районі про поновлення пропущеного строку для звернення до суду та стягнення недоплаченої за 2006-2008 роки щомісячної державної соціальної допомоги як “дитині війни” в сумі 3 891 грн. 90 коп., -

           В С Т А Н О В И В:

 Форма і зміст поданої позовної заяви ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України у Свалявському районі про поновлення пропущеного строку для звернення до суду та стягнення недоплаченої за 2006-2008 роки щомісячної державної соціальної допомоги як “дитині війни” в сумі 3 891 грн. 90 коп., відповідає вимогам  ст. ст. 105, 106 КАС України.

        Керуючись  ст. 107  КАС України,  суддя, -

             У Х В А Л И В:

1. Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України у Свалявському районі про поновлення пропущеного строку для звернення до суду та стягнення недоплаченої за 2006-2008 роки щомісячної державної соціальної допомоги як “дитині війни” в сумі 3 891 грн. 90 коп..

2. Відповідач має право подати суду письмове заперечення проти позову та посилання на докази після одержання копії ухвали про відкриття провадження у справі до 17 квітня 2009 р.

     Справа  розглядатиметься  Свалявським районним судом  в особі :

                                      судді                       П.І. Уліганинець

                         при секретарі         О.В. Поцко      

3. Надіслати особам, які беруть участь у справі копії ухвали про відкриття провадження у справі  та  відповідачу копію позовної заяви з  копіями доданих до неї документів.

                                                    Адреса суду: м. Свалява, вул. Духновича, 2

                                                                      ( кабінет № 14)

 

                         

 

    СУДДЯ СВАЛЯВСЬКОГО

        РАЙОННОГО СУДУ                                                                                   ОСОБА_2

  ІНФОРМАЦІЯ  ПРО  ПРАВА  І  ОБОВ”ЯЗКИ

Відповідно до ст. 49 КАС України особи, які беруть участь у справі, мають право:      

0.0.0   знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів;

0.0.0   знайомитися з матеріалами справи;

0.0.0   заявляти клопотання і відводи;

0.0.0   давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення;

0.0.0   подавати докази, брати участь у дослідженні доказів;

0.0.0   висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам:

0.0.0   подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб;

0.0.0   знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них;

0.0.0   робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень;

0.0.0   оскаржувати судові рішення у частині, що стосуються їхніх інтересів;

0.0.0   користуватися іншими процесуальними правами.


       

            Згідно ст. 51 КАС України  позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час  до  закінчення судового розгляду.

              Відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.  

 

Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація