Справа № 2-а-15243/11
У Х В А Л А
10.11.2011 суддя Смілянського міськрайоного суду Черкаської області Демчик Р.В. розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Смілі та Смілянському районі Черкаської області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання до вчинення певних дій,-
встановив:
ОСОБА_1 звернулася в суд з позовом в якому просить визнати бездіяльність протиправною та зобов'язати Управління Пенсійного фонду України в Смілянському районі м. Черкаси нарахувати та виплатити їй підвищення до пенсії як "дитині війни" з 01 січня 2011 року.
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 106 КАС України в позовній заяві зазначається зміст позовних вимог згідно з частиною третьою статті 105 цього Кодексу і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги.
Як вбачається з листа Управління ПФУ в м. Смілі та Смілянському районі Черкаської області позивачка перебуває на обліку та отримує пенсію в Управління ПФУ м. Сміла та Смілянського районі тоді як у своїх вимогах просить визнати бездіяльність протиправною та зобов'язати Управління Пенсійного фонду України в Смілянськрому районі м. Черкаси нарахувати та виплатити їй підвищення до пенсії як "дитині війни".
Відповідно до ч.1 ст.108 КАС України позовна заява, подана без додержання вимог, викладених у ст.106 КАС України підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення недоліків.
Керуючись ч. 1 ст. 108, 186 КАС України, суддя
ухвалив:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Управління Пенсійного Фонду України в м. Смілі та Смілянському районі Черкаської області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання до вчинення певних дій залишити без руху.
Надати позивачці можливість в строк до 24 листопада 2011 року усунути недоліки позовної заяви.
Ухвала може бути оскаржена в Київський адміністративний апеляційний суд через міськрайонний суд шляхом поданням протягом 5 днів з дня її проголошення апеляційної скарги.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на її оскарження, а в разі її оскарження - після розгляду справи апеляційним судом, якщо вона не буде скасована.
Суддя ОСОБА_2
- Номер: 6-а/286/199/19
- Опис:
- Тип справи: про розгляд клопотань, подань, заяв у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 2-а-15243/11
- Суд: Овруцький районний суд Житомирської області
- Суддя: Демчик Р.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 26.02.2019
- Дата етапу: 11.03.2019