Судове рішення #47405605

Справа № 559/2243/14-п

Номер провадження 3/559/733/2014


П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И


01 серпня 2014 року Суддя Дубенського міськрайонного суду Рівненської області Тростянчук Г.Г. розглянувши матеріали, які надійшли від інспектора взводу ДПС з обслуговування стаціонарного посту №1 роти ДПС ДАІ МВ УМВС України в Рівненській області ОСОБА_1 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, працюючого водієм фірми «Агроленд» м. Дубно, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, за ч.2 ст.130 КУпАП,


в с т а н о в и в:

16.06.2014 року о 00 год. 35 хв. в с. Злинець Дубенського району ОСОБА_2 керував транспортним засобом «Фольксваген Транспортер» д.н. ВО 5722ВА в стані алкогольного сп’яніння.

ОСОБА_2 будучи належно повідомлений про день та час слухання справи, в судове засідання не з’явився, повідомив, що знаходиться у відрядженні.

Факт керування ОСОБА_2 транспортним засобом з в сатні алкогольного сп’яніння підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії АБ2 № 060348, його письмовими поясненнями, результатом алкотесту «Драгер» № 647 від 16.06.2014 року та іншими матеріалами справи.

Беручи до уваги, що ОСОБА_2 до адмінвідповідальності за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння притягується не вперше,

керуючись ч.2 ст.130, ст.ст.283- 284 КУпАП ,-          


           п о с т а н о в и в :

ОСОБА_2 притягнути до адміністративної відповідальності у виді адміністративного арешту строком 10 (десять) діб.

Строк відбування адмінарешту рахувати з моменту приведення постанови до виконання.

Стягнути з ОСОБА_2, на користь держави 36 грн. 54 коп. судового збору.

На постанову може бути подано скаргу протягом десяти днів з дня винесення до апеляційного суду Рівненської області.




Суддя:


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація