Судове рішення #47403300

Справа № 127/12252/13-к

Провадження 1-кс/127/3082/13


УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


03.06.2013 року місто Вінниця

Слідчий суддя Вінницького міського суду Вінницької області Нечипорук Л.Ф. за участю слідчого Глушко С.М., розглянувши клопотання слідчого СВ 1-го ВМ ВМВ УМВС України у Вінницькій області ОСОБА_1 про тимчасовий доступ до документів МКЛ ШМД, за відсутністю клопотання учасників процесуальної дії про застосування технічних засобів, -


ВСТАНОВИВ:


Слідчий звернувся до суду з клопотанням про тимчасовий доступ до документів МКЛ ШМД, мотивуючи свої вимоги тим, що у нього в провадженні знаходяться матеріали кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань № 12013010380000211 від 18.01.2013 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.125 КК України. Досудовим розслідуванням встановлено, що 17.01.2013р., приблизно о 20.30 год., невідома особа перебуваючи біля будинку № 128, що розташований по вул. Київській, 128 в м. Вінниці, нанесли тілесні ушкодження, які виразилися в нанесенні ударів по голові та тулубу ОСОБА_2 17.01.1976р.н., чим завдала останньому фізичного болю. В ході проведення досудового розслідування було встановлено, що ОСОБА_2 знаходився на стаціонарному лікуванні в Вінницькій МКЛ ШМД в період часу з 17.01.2013р. по 10.02.2013р.

Зважаючи на вищевикладене, а також, що отримання в міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги м. Вінниці документів, а саме: медичної картки стаціонарного хворого ОСОБА_2 17.01.1976р.н., може допомогти в розслідуванні вказаного кримінального правопорушення, слідчий просить надати тимчасовий доступ до документів які знаходяться в МКЛ ШМД м. Вінниці.

В судовому засіданні слідчий клопотання підтримав.                                                  Представник МКЛ ШМД м. Вінниці в судове засідання не з’явився, про час та місце розгляду клопотання був повідомлений своєчасно та належним чином.                                                                                                               Суд, вислухавши пояснення слідчого, дослідивши клопотання та додані до нього докази, дійшов висновку, що клопотання підлягає задоволенню.                                                                                                               Згідно ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Відповідно до ст. 160 КПК України сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу.

          Згідно ст. 167 КПК України, тимчасово вилученим може бути майно у вигляді речей, документів, грошей тощо, щодо яких є достатні підстави вважати, що вони: підшукані, виготовлені, пристосовані чи використані як засоби чи знаряддя вчинення кримінального правопорушення та (або) зберегли на собі його сліди; надані особі з метою схилити її до вчинення кримінального правопорушення, фінансування та (або) матеріального забезпечення кримінального правопорушення чи як винагорода за його вчинення; є предметом кримінального правопорушення, пов'язаного з їх незаконним обігом; набуті в результаті вчинення кримінального правопорушення, доходи від них, або на які було спрямоване кримінальне правопорушення.

           Приймаючи до уваги викладене, суд вважає, що є достатні підстави для надання дозволу на тимчасовий доступ до документів МКЛ ШМД м. Вінниці.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 159, 160, 161,162,163,164, 166, 167, 309, 395 КПК України, слідчий суддя,-


УХВАЛИВ:


Клопотання задовольнити.

Надати дозвіл слідчому СВ 1-го ВМ ВМВ УМВС України у Вінницькій області ОСОБА_1 на тимчасовий доступ до медичної картки стаціонарного хворого ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, з можливістю тимчасового вилучення усіх документів, з яких складається дана медична картка, яка знаходиться в Вінницькій МКЛ ШМД ( юридична адреса: м. Вінниця, вул. Київська,68).

          Ухвала діє протягом одного місяця з дня її постановлення.

У разі невиконання даної ухвали, за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів, суд має право постановити ухвалу про проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів

Ухвала слідчого судді не підлягає апеляційному оскарженню, заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.


Слідчий суддя:










Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація