Справа № 5-0501/11
ПОСТАНОВА
І М Е Н Е М У К Р А Ї НИ
"15" серпня 2011 р. Суддя Полтавського районного суду Полтавської обл. Нечволод В.В.
розглянувши матеріали подання зміну виду покарання визначеного постановою про притягнення до адміністративної відповідальності :
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та
мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2 та області вул. Леніна
№ 33 кв. 31 громадянина України, не працюючого , не одруженого,
засудженого 24.09.2010 р. Полтавським районним судом за
ч. 2 ст. 185 КК України до 1 р. 6 місяців позбавлення волі на
підставі ст. 75 КК України звільненого від відбування покарання з
іспитовим терміном 3 роки
В С Т А Н О В И В :
Зам начальника Київського МВ КВІ УДДУ ПВП у Полтавській обл. ОСОБА_2 звернувся до суду з поданням про заміну іспитового терміну за вироком Полтавського районного суду від 24.09.2010 р. на реальне покарання у вигляді позбавлення волі відносно ОСОБА_1
На судові засідання які призначалися на 22.07.2011 р., 15.08.2011 р. ОСОБА_1 не з’явився не повідомивши суду причин своєї неявки хоча його присутність при розгляді даної саправи є обов’язковою.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 283 -285, ч.2 286 КУПАП суд –
П О С Т А Н О В И В :
Застосувати до ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2 та області АДРЕСА_1 громадянина України, не працюючого , не одруженог - примусовий привід до Полтавського районного суду м. Полтави , вул .Фрунзе 154-а на 29 серпня 2011 р. на 11-30 год.
Виконання постанови доручити Полтавському РВ УМВС України в Полтавській області. .
Направити копії постанови Начальнику УМВС України в Полтавській обл для здійснення контролю та Прокурору Полтавського району для здійснення нагляду .
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя:ОСОБА_3