Судове рішення #4720620
7/255

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а. Тел. 55-17-32

____________________________________


УХВАЛА


08.01.09                                                                                 Справа № 7/255.


Суддя Калашник Т.Л., розглянувши матеріали справи за позовом

Спільного підприємства  “Донбаспромпоставка”, м. Луганськ

до Державного підприємства “Луганськвугілля”в особі відокремленого підрозділу “Управління по постачанню та збуту продукції”, м. Перевальськ  Луганської області

про стягнення 195501 грн. 62 коп.


в присутності представників сторін:

від позивача –Трикоз Ж.В., довіреність № 1 від 05.01.08;

від відповідача –представник не прибув;


                                                      в с т а н о в и в:


Суть спору: позивачем заявлено вимогу про стягнення з відповідача суми боргу у розмірі 130757 грн. 35 коп., інфляційні нарахування в сумі 55723 грн. 08 коп. та 3 % річних у сумі 9021 грн. 19 коп.


Відповідач відзив на позовну заяву не надав, участь свого повноважного представника у засідання суду не забезпечив, хоча у встановленому порядку був повідомлений про час і місце проведення судового засідання.

Розглянувши матеріали справи  та зважаючи на те, що відповідач у судове засідання не з’явився та що сторони не повністю виконали вимоги ухвали господарського суду від 18.12.08, не подали витребувані судом документи, розглянути спір по суті в даному судовому засіданні не має можливості, тому розгляд справи слід відкласти.

Керуючись ст. ст. 77, 86  Господарського процесуального кодексу України, суд


                                                       у х в а л и в :


1. Розгляд справи відкласти на 22.01.2009,  10 год. 00 хв.

2. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду в кімнаті № 326.

3. Зобовязати

позивача подати: письмові пояснення на відзив відповідача, документальне підтвердження пояснень; оригінали документів, які додані до позовної заяви в копіях, для огляду у засіданні; провести звірення розрахунків з відповідачем на день слухання справи, за результатами звірення скласти акт, в якому вказати залишок боргу, акт звірення надати у засідання суду; специфікації до Договору поставки; уточнити заборгованість за накладною № 1288 від 22.05.06, а також інфляційні нарахування  та 3 % річних нарахованих на цю заборгованість; рахунки на оплату з доказами направлення (вручення) відповідачу; довіреність ЯЛЦ № 986352 від 19.05.06; довіреність ЯЛЦ № 986359 від 23.05.06 на отримання шахтолу на ім’я Гладиш Є.В.; довідку про розмір заборгованості за спірний період за станом на день розгляду справи;

          відповідача подати: відзив на позовну заяву, докази його надсилання позивачу;   документальне та нормативно-правове обґрунтування заперечень у справі; у разі погашення суми заборгованості подати оригінали відповідних платіжних документів для огляду, копії до справи; прийняти участь у  звіренні розрахунків з позивачем.

 

          Суд звертає увагу сторін у справі, що всі документи, які додаються до матеріалів справи та довіреності представників сторін повинні бути викладені українською мовою.

                    Суд вважає за необхідне попередити сторони, що за не надіслання витребуваних судом документів і за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторони, на підставі п. 5 ст. 83 ГПК України з них може бути стягнено штраф у сумі до 1700 грн.

            Явка  представників сторін в судове засідання обов’язкова. Довести до відома сторін, що неявка сторін у судове засідання не тягне перенесення розгляду справи на інші строки, не перешкоджає розгляду справи по суті без їх участі.


          Суддя                                                                                          Т. Л. Калашник  

          Помічник судді                                                            М.Ю. Михайлевич

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація