Судове рішення #471882
8/71

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КОЛЕГІЯ З РОЗГЛЯДУ СПРАВ ПРО БАНКРУТСТВО

33001 , м. Рівне,  вул. Яворницького, 59

_____________________________________________________________________________________

 ПОСТАНОВА  

  ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ       


"22" лютого 2007 р.                                                                          Справа  № 8/71


Кредитор: Державна податкова інспекція у Рівненському районі  вул. Відінська 8,Рівне,33023

Боржник  : Товариство з обмеженою відповідальністю мале сільськогосподарське підприємство "Поляна Агро" вул. Центральна, 25,Корнин,Рівненський район, Рівненська область,35304

Суддя   

Секретар судового засідання: Синюк Н.Д.                    

Від кредитора  :   Слеспрчук О.П. дов. № 1100/10-32 від 29.01.2007р.

Від боржника    :   не з"явився

Статті 20, 22 ГПК України стороні роз"яснені.

Всі учасники провадження у справі були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи.

Про визнання банкрутом.


За заявою кредитора Державної податкової інспекції у Рівненському районі господарським судом Рівненської області порушено провадження по справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю малого сільськогосподарського підприємства "Поляна Агро" вул. Центральна, 25,Корнин,Рівненський район, Рівненська область,35304 відповідно до ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Товариство з обмеженою відповідальністю мале сільськогосподарське підприємство "Поляна Агро" значиться в Єдиному державному реєстрі як юридична особа, ідентифікаційний код якої  30318012 та зареєстровано Рівненською райдержадміністрацією 03.02.1999р. (Дата переререєстрації 24.11.1999р., рішення № 948).

Боржник взятий на податковий облік 19.02.1999р. в ДПІ у Рівненському районі  (довідка № 1729 від 12.01.2007р.).

Заяву кредитор обгрунтовує тим, що боржник за юридичною адресою не знаходиться, податкову звітність не подає з 05.04.2004р. та  неспроможний задоволити його грошові вимоги в сумі  9254 грн. Будь-яке майно, за рахунок якого можна було б погасити заборгованість, у боржника відсутнє.

В судовому засіданні 10.01.2007р. засновники боржника підтвердили припинення підприємницької діяльності, заперечень щодо визнання його банкрутом не висловили.

Господарський суд вивчив матеріали справи, заслухав учасників судового процесу, встановив, що згідно  поданих суду доказів вбачається припинення господарської діяльності боржником-Товариством з обмеженою відповідальністю малим сільськогосподарським підприємством "Поляна Агро" з 05.04.2004р. та відсутність його за юридичною адресою вул. Центральна, 25,Корнин,Рівненський район, Рівненська область,35304. Неспроможність виконати свої грошові зобов"язання перед кредитором підтверджено доданими до справи документами.

Боржник    підлягає визнанню банкрутом.          

Ліквідатором банкрута призначається арбітражний керуючий Демидов Іван Адамович, кандидатура якого запропонована  Рівненським обласним сектором з питань банкрутства.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 3.1, 22, 24, 25, 32, 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", -


СУД ПОСТАНОВИВ:


1. Визнати банкрутом Товариство з обмеженою відповідальністю мале сільськогосподарське підприємство "Поляна Агро"  вул. Центральна, 25,Корнин,Рівненський район, Рівненська область,35304  , ІК 30318012.

2. Відкрити ліквідаційну процедуру Товариства з обмеженою відповідальністю малого сільськогосподарського підприємства "Поляна Агро"  вул. Центральна, 25,Корнин,Рівненський район, Рівненська область,35304 терміном на 6 місяців.

3. Призначити ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю малого сільськогосподарського підприємства "Поляна Агро" арбітражного керуючого Демидова Івана Адамовича, який має ліцензію серії АА № 783107 , видану у встановленому законом порядку.

4. Ліквідатору провести аналіз і оцінку фінансово-господарського стану банкрута відповідно до Методичних рекомендацій щодо виявлення ознак неплатоспроможності підприємства та ознак з приховування банкрутства , фіктивного банкрутства, чи доведення до банкрутства, затверджених наказом Міністерства економіки від 19.01.2006р. № 14.

5.Ліквідатору після здійснення ліквідаційної процедури банкрута скласти ліквідаційний баланс та подати його в господарський суд на розгляд і затвердження.

7. Скасувати заходи забезпечення вимог кредиторів, вжитих ухвалою господарського суду від  "18" грудня 2006 р.

Оплата послуг арбітражного керуючого (ліквідатора) здійснюється боржником або кредитором, за заявою якого порушено справу про банкрутство, у максимальному розмірі, визначеному ст. 31  Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Постанову направити сторонам по справі, ліквідатору, Рівненській обласному сектору з питань банкрутства,  державному реєстратору Рівненської райдержадміністрації, відділу ДВС  Рівненського району.




                              Суддя                                                      

  • Номер:
  • Опис: стягнення
  • Тип справи: Поновлення пропущеного строку для пред’явлення наказу до виконання (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 8/71
  • Суд: Господарський суд Закарпатської області
  • Суддя: Бригінець Л.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 22.12.2016
  • Дата етапу: 31.01.2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація