Судове рішення #47150059


Котелевський районний суд Полтавської області

смт. Котельва, вул. Жовтнева, 235, 38600, (05350) 2-12-31


П О С Т А Н О В А

Іменем України

01 грудня 2010 року суддя Котелевського районного суду Полтавської області Якименко Т.О., розглянувши матеріали, які надійшли з Котелевського РВ ГУ МВС України в Полтавській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,уродженця і жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, українця, громадянина України, на утриманні має двоє неповнолітніх дітей, розлученого, непрацюючого, раніше притягувався до адміністративної відповідальності по ст. 173 КУпАП з накладенням адміністративного стягнення у вигляді адміністративного арешту, терміном 10 діб,

за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

В С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1, 01 грудня 2010 року, близько 09 год.30 хв., перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, та знаходячись на вул. Маяковського в смт. Котельва Полтавської області, безпричинно чіплявся до громадян, виражався нецензурною лайкою, на зауваження не реагував.

Своїми діями ОСОБА_1 скоїв адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 173 КУпАП.

У судовому засіданні ОСОБА_1 вину визнав повністю, підтвердив факт вчинення ним адміністративного правопорушення, у вчиненому щиро розкаюється.

Вина ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення № 01174 від 01.12.2010 року, висновком щодо результатів медичного огляду з метою встановлення факту вживання психоактивної речовини та стану сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів № 305 від 01.12.2010 року , рапортом помічника ДІМ Котелевського РВ ГУМВС України в Полтавській області ОСОБА_2

Враховуючи характер вчиненого правопорушення та особу правопорушника, наявність обставини, що пом'якшує відповідальність за адміністративне правопорушення - щире каяття, та обставин, які обтяжують відповідальність: вчинення правопорушення перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, продовження протиправної поведінки, незважаючи на вимогу уповноважених на те осіб припинити її, суд приходить до переконання про накладення на ОСОБА_1 адміністративного стягнення у вигляді адміністративного арешту, оскільки вжиття щодо нього інших заходів буде недостатнім.

При розгляді справи про адміністративне правопорушення не виявлено обставин, передбачених ст. 32 КУпАП, які б перешкоджали застосуванню до ОСОБА_1 адміністративного арешту.

Враховуючи вище викладене, керуючись ст.ст. 33, 173, 280 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

П О С Т А Н О В И В:

Визнати ОСОБА_1 винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП, та накласти на нього стягнення у вигляді адміністративного арешту терміном 7 ( сім) діб, почавши рахувати з 11 год. 45 хв. 01 грудня 2010 року.

Постанова може бути оскарженою в порядку передбаченому ст.ст. 289,290,294 КУпАП.

Суддя:


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація