Судове рішення #47136540

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

_________________________________________________________________________

УХВАЛА

"18" червня 2013 р. Справа № 5/60/2012/5003


за заявою: Управління Пенсійного фонду України в місті Вінниці, м. Вінниця

до: Товариства з обмеженою відповідальністю "МА-КІ" ЛТД, вул. Кропивницького, 1, м. Вінниця

про визнання банкрутом

Головуючий суддя Бенівський В.І.

Представники сторін не викликались.

В С Т А Н О В И В :

В провадженні господарського суду Вінницької області знаходиться справа №5/60/2012/5003 за заявою управління Пенсійного фонду України в м. Вінниці до товариства з обмеженою відповідальністю "МА-КІ" ЛТД про визнання банкрутом в порядку ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Розгляд справи провадиться досить тривалий час, що призводить до значних витрат, в тому рахунку і на оплату послуг арбітражного керуючого.

Тому, необхідно призначити судове засідання для з'ясування причин затягування провадження у справі та застосування заходів щодо активізації роботи арбітражного керуючого (ліквідатора) ОСОБА_1.

Керуючись ст.ст.3-1, 25-34 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст.ст. 86, 115 ГПК України, суд -

У Х В А Л И В :

Призначити судове засідання на 09.07.13 р. о 09:30 год., кімн. № 1102.

Явку арбітражного керуючого (ліквідатора) та членів комітету кредиторів визнати обов'язковою.

Арбітражному керуючому (ліквідатору) ОСОБА_1 надати докази виконання обов'язків по віднайденню та реалізації майна; розподілу коштів; акт повної інвентаризації майна із зазначенням вартості кожного об'єкту чи транспортного засобу, іншого майна окремо; протокол засідання комітету кредиторів з оцінкою роботи арбітражного керуючого (ліквідатора) або пропозицією щодо нової кандидатури ліквідатора.

Попередити учасників судового процесу, що у разі необхідності та відсутності кандидатури арбітражного керуючого (ліквідатора) суд проведе його заміну самостійно.

Ухвалу надіслати згідно переліку.


Суддя Бенівський В.І.


віддрук. прим.:

1 - до справи

2 - Управління Пенсійного фонду України в місті Вінниці

3 - ТОВ "МА-КІ" ЛТД - вул. Кропивницького, 1, м. Вінниця

4- Головне управління юстиції у Вінницькій області

5 - Арбітражний керуючий ОСОБА_1

6 - ВВД ФСС від НВ на виробництві та професійних захворювань України у м. Вінниці

7- Ленінський районний центр зайнятості м. Вінниці

8 - ОСОБА_2 - вул. Бучми, 4, м. Вінниця, 21023



  • Номер:
  • Опис: про заміну сторони
  • Тип справи: Заміна, залучення нових учасників судового процесу, правонаступництво, залучення третьої особи (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 5/60/2012/5003
  • Суд: Господарський суд Вінницької області
  • Суддя: Бенівський В.І.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 24.07.2017
  • Дата етапу: 26.07.2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація