Судове рішення #4693990

Справа №3-412

2009 р.

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

    „23” березня 2009 року суддя Балтського районного суду Одеської області  ІЛЬНІЦЬКА К.М., розглянувши матеріали адміністративної справи, що надійшли від Балтського РВ УМВС України в одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності:

    ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, непрацюючого, раніше на протязі року до адміністративної відповідальності  притягувався неодноразово,

ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_4, непрацюючого, раніше на протязі року до адміністративної відповідальності притягувався неодноразово,

- обох за скоєння правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП,

В С Т А Н О В И Л А:

    18.03.2009р. біля 16:00 год. гр-ни ОСОБА_1 та ОСОБА_2, знаходячись в стані алкогольного сп’яніння, в м. Балта на вул. 30 років Перемоги Одеської області вчинили сварку стосовно гр-на ОСОБА_3, в ході якої висловлювались в його адресу брутальною лайкою, чим порушили спокій громадян.

В судовому засіданні ОСОБА_1 та ОСОБА_2 даний факт правопорушення визнали. Пообіцяли більше подібного не допускати.

    Правопорушення, передбачене ст. 173 КУпАП, здійснене гр-ми. ОСОБА_1 та ОСОБА_2, знайшло своє підтвердження зібраними матеріалами у справі, в тому числі протоколами про адміністративне правопорушення серії ОД №112985, ОД №112984 від 18.03.2009 р., постановою про відмову в порушенні кримінальної справи, поясненнями ОСОБА_4, ОСОБА_3 та самих порушників.

    На підставі викладеного, вбачаючи в діях гр-н ОСОБА_1 та ОСОБА_2 дрібне хуліганство, тобто порушення громадського спокою, враховуючи пояснення порушників, керуючись ст. 124 п.5 Конституції України, ст. 173 КУпАП, суддя

П О С Т А Н О В И Л А:

ОСОБА_1 та ОСОБА_2  притягнути до адміністративної відповідальності та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в дохід держави в сумі 51,00грн . з кожного.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Одеської області протягом 10 днів.

   

СУДДЯ :

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація