Судове рішення #46820162

Справа № 3/2506/2441/11


П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

08.04.2011 року м. Чернігів

Деснянський районний суд м. Чернігова в складі:

головуючого судді Воронцової С.В.,

при секретарі Бублик Т.М,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Чернігові справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, непрацюючого, проживаючого в ІНФОРМАЦІЯ_2

за ст. 178 ч. 3 КпАП України,-

В С Т А Н О В И В :

ДІМ ДВМ ЧМВ УМВС України в Чернігівській області Рябченко склав протокол про адміністративне правопорушення за ст. 178 ч. 3 КпАП України у відношенні ОСОБА_1 з приводу того, що останній 28.03.2011 року о 17 год. 50 хв. в м. Чернігові, по вул. Музикальна, біля будинку № 2 знаходився в стані алкогольного сп”яніння, хитався, мав неохайний вигляд, чим ображав людську гідність та громадську мораль.

Зазначений протокол підлягає направленню на доопрацювання органу, який його склав у зв"язку з тим, що інспектором вказана частина 3 статті 178 КпАП України, однак відсутні дані про те, що раніше протягом року ОСОБА_1 притягувався до відповідальності за аналогічне правопорушення, що є порушенням вимог ст. 256 КпАП України та позбавляє суд можливості розглянути протокол по суті.

На підставі наведеного, керуючись ст. ст. 268, 283, 256 КпАП України,-

П О С Т А Н О В И В :

Направити адміністративні матеріали у відношенні ОСОБА_1 за ст. 178 КпАП України на доопрацювання Начальнику ЧМВ УМВС України в Чернігівській області.

Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя С.В.Воронцова



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація