Увага! Зараз ми працюємо у тестовому режимі! Якщо у Вас є будь-які підказки, бажання або відгуки, будь-ласка, лишайте їх на
Судове рішення #467849
Справа № 2-287/2007 рік

                                    Справа № 2-287/2007 рік

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22.01.2007 рік.

Голопристанський районний суд Херсонської області в складі: головуючої судді Ширінській О.Х. при секретарі Федонюк О.О. розглянув у попередньому засіданні в м. Гола Пристань цивільну справу за позовом   ОСОБА_1  до   ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

встановив:

Позивачка ОСОБА_1 завернулась до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

Згідно позовної заяви сторони вступили до шлюбу 21.12.1991 року, який зареєстрований Голопристанським районним відділом РАЦС, актовий запис НОМЕР_1 . Від шлюбу мають доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає з позивачкою.

В судовому засіданні позивачка ОСОБА_1 позовні вимоги повністю підтримала та пояснила, що з відповідачем перебуває у зареєстрованому шлюбі з 1991 року, від цього шлюбу мають доньку ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1. Вважає, що шлюб розпався через несумісність характерів та різних поглядів на життя, тому просила суд розірвати шлюб з відповідачем, доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 залишити з позивачкою,   рішення винести при попередньому розгляді справи.

Відповідач ОСОБА_2 позовні вимоги повністю визнав. Просив суд винести рішення при попередньому розгляді справи.

Проаналізувавши матеріали справи, суд приходить до висновку, що збереження шлюбу це можливе, оскільки сім'я фактично розпалась, тому шлюб слід розірвати.

Керуючись ст.ст. 10, 60, 209, 212, 213, 215  ЦПК України,          ст. 104,105

Сімейного Кодексу України, суд

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги ОСОБА_1 задовольнити.

Шлюб укладений між ОСОБА_1 та

ОСОБА_2,   зареєстрований Голопристанським районним відділом РАЦС, актовий запис НОМЕР_1 - розірвати.

Дитину ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 залишити з матір'ю ОСОБА_1.

При отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з відповідача ОСОБА_2 судовий збір в розмірі 17 (сімнадцять) грн. Позивачку ОСОБА_1 від сплати судового збору звільнити.

Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Херсонської області, шляхом подачі до районного суду протягом 10 днів заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана протягом 20 днів після подачі заяви про апеляційне оскарження.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву не було подано. Якщо заяву про апеляційне оскарження було подано, але апеляційна скарга не була подана в строк, встановлений ст. 294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку.