Судове рішення #466999
06/2512

ВИЩИЙ  ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  УКРАЇНИ


           УХВАЛА          

        

22 лютого 2007 р.                                                                                   

№ 06/2512  




Колегія суддів Вищого господарського суду України у складі:

головуючого

Першикова Є.В.,

суддів:

Савенко Г.В.,

Ходаківської І.П.,

розглянула

касаційну скаргу

відкритого акціонерного товариства "Укртелеком" в особі Центру обслуговування споживачів та продажу послуг Черкаської філії відкритого акціонерного товариства "Укртелеком" (далі Товариство)

на постанову

Київського міжобласного апеляційного господарського суду

від

20.11.06

у справі

06/2512

господарського суду

Черкаської області

за позовом

Товариства

до

приватного підприємства "Мажар-2" (далі Підприємство)

про

стягнення 8 341,93 грн.  

та за зустрічним позовом

Підприємства

до

Товариства

про

визнання недійсним договору



Розглянувши матеріали справи, колегія суддів Вищого господарського суду України  

встановила:


Ухвалою від 24.01.07 колегії суддів Вищого господарського суду України касаційна скарга Товариства № 4-04-443 від 29.12.06 була прийнята до провадження, та призначена до розгляду на 15.02.07.

У судовому засіданні 15.02.07 відводів складу колегії суддів не заявлено.

За згодою представників сторін, відповідно до ч. 3 ст. 77, ч. 2 ст. 85 та ч. 1 ст. 1115 Господарського процесуального кодексу України у судовому засіданні 15.02.07 було оголошено усну перерву до 22.02.07 для виготовлення та оголошення вступної та резолютивної частин постанови Вищого господарського суду України, про що сторонам було додатково направлено відповідну ухвалу суду.

Проте, у зв’язку з хворобою судді Савенко Г.В. у судовому засіданні 22.02.07 відсутній повний склад колегії суддів, яка розглянула справу по суті, а тому дана обставина унеможливила оголошення вступної та резолютивної частин постанови Вищого господарського суду України  сторонам по справі.

У зв‘язку з зазначеним, колегія суддів дійшла до висновку про необхідність оголошення в судовому засіданні 22.02.07 перерви до 15.03.07 для оголошення повного тексту постанови по справі.


Керуючись ст.ст. 77, 1115 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів Вищого господарського суду України  


у х в а л и л а :


1.          Оголосити у судовому засіданні 22.02.07 перерву.


2.          Оголошення вступної та резолютивної частин постанови по справі призначити в судовому засіданні Вищого господарського суду України на 15 березня 2007 року о 09 год. 50 хв. у приміщенні суду за адресою: м.Київ, вул.Копиленка, 6, кімн. № 211.



Головуючий

Є.Першиков




судді:

Г.Савенко





І.Ходаківська  



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація