РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 2-587/2007р.
29 січня 2007 року Першотравенський міський суд Дніпропетровської області в складі:
головуючої судді: Бондарьової Г.М.
при секретарі: Кобка Т.В,
розглянувши у попередньому судовому засіданні в місті Першотравенську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
ВСТАНОВИВ:
Сторони знаходять в шлюбі з 27 квітня 1996 року, який зареєстровано відділом реєстрації актів цивільного стану виконавчого комітету Брагинівської сільської ради народних депутатів, Петропавлівського району, Дніпропетровської області. Від шлюбу вони мають двох дітей: ОСОБА_3 та ОСОБА_4.
Позивачка просить шлюб розірвати, оскільки подружні відносини припинені з 2003 року, причиною розпаду сім'ї була повна відсутність взаємного розуміння, різні погляди на життя та виховання дітей, постійні сварки та бійки, які протягом певного часу переросли в взаємну неприязнь, вважає примирення неможливим, оскільки на даний момент вона проживає з іншим чоловіком в цивільному шлюбу та бажає офіційно оформити їх стосунки. Відповідач також перебуває в цивільному шлюбі з іншою жінкою.
Відповідач по справі, ОСОБА_2, в судовому засіданні позов визнав повністю, просить розірвати шлюб, вважає примирення неможливим.
Вислухавши пояснення сторін, вивчивши матеріали справи суд вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню, оскільки подружжя розірвали свої відносини в 2003 році, обоє наполягають на розірванні шлюбу, вважають примирення неможливим.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 105 ч.З, ПО ч.1, 112, 113 Сімейного Кодексу України суд, -
ВИРІШИВ:
Розірвати зареєстрований 27 квітня 1996 року відділом реєстрації актів цивільного стану виконавчого комітету Брагинівської сільської ради народних депутатів, Петропавлівського району, Дніпропетровської області за актовим записом НОМЕР_1, шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_1, від якого є двоє дітей, залишивши позивачці шлюбне прізвище ІНФОРМАЦІЯ_1.
Стягнути з ОСОБА_2 25 /двадцять п'ять/ гривень 50 коп. судового збору на користь держави при реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС, звільнивши від сплати судового збору ОСОБА_1.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду в апеляційний суд Дніпропетровської області може бути подано через Першотравенський міський суд Дніпропетровської області протягом десяти днів з дня проголошення рішення.
Апеляційна скарга на рішення суду подається до апеляційного суду Дніпропетровської області через Першотравенський міський суд Дніпропетровської області протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається в строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя: /Г.М. Бондарьова/