Судове рішення #4658658

Справа № 1-13/2009 р.

19 січня 2009 р.


П О С Т А Н О В А

І М ’Я М   У К Р А Ї Н И  


Суддя Миколаївського районного суду Одеської області Скрипченко В.О., за участю секретаря Новак Т.П., прокурора Чернецького А.М., підсудної ОСОБА_1, розглянувши у відкритому судовому засіданні в с.м.т. Миколаївка Миколаївського району Одеської області кримінальну справу по обвинуваченню ОСОБА_1 у вчиненні злочинів, передбачених ст. 191 ч. 2, ст. 366 ч. 1 КК України,


В С Т А Н О В И В :


Підсудна ОСОБА_1 обвинувачується у вчиненні злочинів, передбачених ст. 191 ч. 2, ст. 366 ч. 1 КК України, а саме в тому, що  за період роботи на посаді начальника Левадівського поштового відділення зв’язку, незаконно заволоділа чужим майном на загальну суму 7013, 10 грн., чим спричинила збитки Левадівському відділенню зв’язку центру поштового зв’язку № 2 Одеської дирекції українського державного підприємства поштового зв’язку  «Укрпошта».

Крім того, в ході проведення досудового слідства, також встановлено, що ОСОБА_1, будучи посадовою особою здійснюючи організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції, з метою приховання нестачі грошових коштів в касі Левадівського відділення зв’язку, діючи умисно, шляхом зловживання службовим становищем із корисних мотивів, в особистих інтересах, внесла в офіційні документи форми Ф-55 від 12.07.2008 року і форму Ф-10 від 16.07.2008 року завідомо неправдиві дані, про отримання листоношею Левадівського відділення зв’язку ОСОБА_2, 3996, 93 грн., і 1320, 34 грн., для видачі пенсій жителям Левадівської сільської ради Миколаївського району Одеської області, поставивши на вказаних документах свій підпис, та завіривши їх календарним штампом Левадівського відділення зв’язку.

У судовому засіданні підсудна ОСОБА_1 заявила клопотання про застосування до неї ст. 1 п. «б» та «в» Закону України «Про амністію» від 12 грудня 2008 р., оскільки на день набрання чинності цим законом вона перебувала у стані вагітності, крім того вона має на утриманні сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 р.н., якому на день набрання чинності цим законом не виповнилося 18 років. Вину у вчиненні зазначених злочинів визнала повністю.

Прокурор не заперечував проти застосування до ОСОБА_1 Закону України «Про амністію», залишення цивільного позову без розгляду в зв’язку з повним відшкодуванням шкоди підсудною та закриття провадження у справі.  

Матеріалами справи встановлено, що ОСОБА_1 станом на 16.01.2009 р. знаходиться на обліку по вагітності (довідка з А-Іванівської дільничної лікарні Одеської області від 16.01.2009 р.), являється матір’ю ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 р.н.(а/з № 5 від 21.07.1992 р. у Левадівської СР Миколаївського району Одеської області).

Відповідно до ст. 12 КК злочини, передбачені ст. 191 ч. 2 та ст. 366 ч. 1 КК України не є тяжкими або особливо тяжкими.

Таким чином ОСОБА_1 підпадає під дію ст. 1 п. «б» та «в», ст. 6 Закону України «Про амністію» від 12 грудня 2008 р..

Виходячи з наведеного, керуючись ст. 1 ч. 1 п. «б» та «в», ст. 6 Закону України «Про амністію» від 12 грудня 2008 р., ст. 282 КПК України,


П О С Т А Н О В И В :


Справу по обвинуваченню ОСОБА_1 у вчиненні злочинів, передбачених ст. 191 ч. 2, ст. 366 ч. 1 КК України, закрити.

Скасувати запобіжні заходи.

Цивільний позов залишити без розгляду.

Надіслати копії цієї постанови сторонам протягом трьох діб після її винесення.

На постанову протягом семи діб з дня її винесення сторони можуть подати апеляції до апеляційного суду Одеської області.



Суддя                                        В.О. Скрипченко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація