Судове рішення #46579815

Справа № 1019/543/12


УХВАЛА


21 лютого 2012 року Суддя Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області Овдієнко К.М.

розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Головного державного виконавця відділу державної виконавчої служби Переяслав-Хмельницького міськрайонного управління юстиції ОСОБА_2 про визнання рішення посадової особи протиправним і його скасування , -

встановив :


ОСОБА_1 20.02.2012 р. звернувся до суду з вказаним позовом і просить визнати протиправною та скасувати постанову відповідача від 03.02.2012 р. про накладення на нього штрафу за невиконання рішення суду.

Відповідно до частин 2, 3 ст. 181 КАС України позовну заяву з приводу оскарження рішень, дій або бездіяльності державного виконавця може бути подано до суду у десятиденний строк з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення її прав, свобод чи інтересів. Відповідачем з приводу рішень, дій або бездіяльності державного виконавця чи іншої посадової особи державної виконавчої служби є відповідний орган державної виконавчої служби.

Згідно з ч.1 ст. 99 КАС України адміністративний позов може бути подано в межах строку звернення до адміністративного суду, встановленого цим Кодексом або іншими законами.

Зі змісту позовної заяви та доданих до неї матеріалів неможливо з»ясувати коли позивач дізнався про порушення свого права.

Виходячи з дати винесення постанови державним виконавцем (03.02.2012 р.) вбачається, що адміністративний позов подано з порушенням установленого законом строку. Позивач не зазначив, що строк порушено з поважних причин. Зі змісту позовної заяви та доданих до неї матеріалів також не вбачається підстав для визнання причини пропуску строку звернення до адміністративного суду поважними.

Відповідно до ч.1 ст.100 КАС України, адміністративний позов, поданий після закінчення строків, установлених законом, залишається без розгляду, якщо суд на підставі позовної заяви та доданих до неї матеріалів не знайде підстав для визнання причини пропуску строку звернення до адміністративного суду поважними, про що постановляють ся ухвала.

Керуючись ст.ст. 99,100, 181 Кодексу адміністративного судочинства України, -

ухвалив:


Залишити без розгляду позовну заяву ОСОБА_1 до Головного державного виконавця відділу державної виконавчої служби Переяслав-Хмельницького міськрайонного управління юстиції ОСОБА_2 про визнання рішення посадової особи протиправним і його скасування.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання заяви про апеляційне оскарження протягом п"яти днів з дня отримання копії ухвали; апеляційна скарга на ухвалу подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.


Суддя ОСОБА_3




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація