Справа № 3-315
2009 р.
П О С Т А Н О В А
08 травня 2009 року суддя Турківського районного суду Львівської області Строна Т.Г., розглянувши в м.Турці протокол про адміністративне правопорушення, який надійшов від Територіальної державної інспекції праці у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, жителя АДРЕСА_1, українця, громадянина України, працює директор Турківського ДЛп ЛГП „Галсілліс”
по ст. 41 ч. 1 КпАП України , -
В С Т А Н О В И Л А :
16.04.2009 року під час проведення перевірки установи директором якої є ОСОБА_1 було встановлено, що порушено терміни виплати заробітної плати; не проводиться розрахунок із звільненими працівниками в день звільнення, а в час виплати заробітної плати; заробітна плата працівникам за весь час щорічної відпустки виплачується при виплаті заробітної плати, а не за три дні до початку відпустки; на підприємстві не проведено індексацію заробітної плати працівників починаючи з грудня 2008 року з одночасною виплатою компенсації; не проводиться нарахування та виплата компенсації працівникам втрати частини заробітку за порушення термінів виплати заробітної плати; кошти на оплату праці спрямовувались не у першочерговому порядку; надаються відпустки без збереження заробітної плати працівникам більше 15 к.д.; 9 працівників підприємства мають дві і більше невикористаних відпусток; у з”вязку із важким станом підприємства, працівники переведені працювати в режим неповного робочого часу без їх письмової згоди; а також на підприємстві має місце виплата заробітної плати натур. оплатою, чим було порушено трудове законодавство.
В судове засідання ОСОБА_1 не з”явився, про час та місце розгляду справи повідомлявся завчасно.
Вина ОСОБА_1 стверджується протоколом про адміністративне правопорушення № 13-28-021/0396 від 16.04.2009 року та актом перевірки від 27.03.2009 року.
На підставі вищенаведеного та керуючись ст. 283 КпАП України , -
П О С Т А Н О В И Л А :
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого ст. 41 ч. 1 КпАП України та піддати його адміністративному штрафу в розмірі 300 гривень .
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Львівської області протягом 10 днів з часу винесення постанови.
Суддя :
- Номер:
- Опис: пошкодження доріг
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-315
- Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Строна Т.Г.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 04.04.2011
- Дата етапу: 09.04.2011