3-308\2009р
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
13 лютого 2009 року місто Лисичанськ
Суддя Лисичанського міського суду Луганської області Дядько Л.І., розглянувши матеріали, які надійшли із Лисичанського МВ УМВС про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який народився у м. Зугдіді Республіки Грузія, який не працює, громадянин Грузії, який проживає без реєстрації у АДРЕСА_1 за правопорушення передбачене ст. 203ч.1 КУпАП -
В С Т А Н О В И Л А :
16 січня 2009 року було встановлено, що громадянин Грузії ОСОБА_1 проживає на території України без відповідних документів на право проживання в Україні, чим порушив Закон України “ Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства”.
Згідно довідки наданою слідчим СВ Лисичанського МВ УМВС України в Луганській області ОСОБА_2 з якої вбачається, що ОСОБА_1 утримується від вартою у Лисичанському ІТУ за підозрою у скоєнні злочину передбаченого ст.ст. 15ч.1-185ч.3, 296 ч.4 КК України.
У письмових поясненнях ОСОБА_1 провину визнав та пояснив, що мешкає на території України без відповідних документів на право проживання в Україні, тобто за паспортом громадянина Грузії.
Винність ОСОБА_1 підтверджується документами, які маються у справі про адміністративне правопорушення .
Суд, дослідивши матеріали справи, вважає, що винність ОСОБА_1 у скоєнні адміністративного правопорушення за ознаками ч.1 ст. 203 КУпАП знайшла своє повне підтвердження у суді. Дії ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 203 КУпАП кваліфіковані правильно, оскільки він порушив правила перебування в Україні і мешкає без відповідних документів на право проживати в Україні
Беручи до уваги, що ОСОБА_1 винним себе у скоєні правопорушення визнав повністю, утримується під вартою у Лисичанському ІТУ за підозрою у скоєнні злочину передбаченого ст.ст. 15ч.1-185ч.3, 296 ч.4 КК України, раніше до адміністративної відповідальності не притягувалася, суд вважає, що є можливість звільнити правопорушника від адміністративної відповідальності за малозначністю правопорушення, а провадження по справі закрити.
Керуючись ст. ст. 203 ч. 1, 22, 221, 284, 289 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И Л А :
Звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності у зв'язку з малозначністю правопорушення, обмежившись усним зауваженням, адміністративне провадження закрити.
Скарга на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подана протягом десяти днів з дня її винесення до Апеляційного суду Луганської області через Лисичанський міський суд .
Суддя: