Судове рішення #4642643

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

    18 квітня 2009 року. Старобешівський районний суд Донецької області у складі: головуючого-судді Дмитрієва О.Ф. при секретарі Гавриленко Л.В. за участю прокурора Борзенкова Е.В., захисника ОСОБА_1  розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Старобешеве подання слідчого СВ Старобешівського РВ УМВС України в Донецькій області про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно ОСОБА_2, 24 червня 1989 року уродженця ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_2,   не одруженого, не  працюючого, раніше неодноразово не судимого, проживаючого ІНФОРМАЦІЯ_3янської, 33   Старобешівського району Донецької області

В С Т А Н О В И В :

16 квітня 2009 року о 18 годині 10 хвилин згідно ст.115 КПК України ОСОБА_2  затриманий за підозрою у вчинені злочину передбаченого ст.186 ч. 2  КК України. 18 квітня 2009 року йому  пред’явлено обвинувачення у вчиненні цього злочину.

При затриманні порушень прав обвинуваченого   не встановлено,  застосування незаконних методів ведення дізнання або слідства  ОСОБА_2  заперечує.  

    У поданні слідчого ставиться питання про обрання обвинуваченому міри запобіжного заходу тримання під вартою  у зв’язку з тим, що останній,  скоїв злочин за який передбачено покарання  на строк до 3 роки,  раніше неодноразово судимий,  в останнє звільнений  умовно-достроково  й інкримінований злочин скоїв  в період   цього звільнення,   залишаючись на волі  може ухилитися від слідства й суду,  продовжити злочинну діяльність.

    Суд дослідивши матеріали справи,  розглядаючи подання виключно в межах обставин, з якими закон пов'язує можливість обрання цього запобіжного заходу  заслухавши думку прокурора, який підтримав подання, обвинуваченого та його захисника, що ставлять  питання про  відмову в задоволенні подання вважає подання  обґрунтованим й таким, що підлягає задоволенню .

Згідно зі ст. 148 КПК України, міра запобіжного заходу застосовується за наявності достатніх підстав вважати, що обвинувачений може продовжити злочинну діяльність, ухилитися від слідства та суду, виконання процесуальних рішень, перешкодити встановленню істини у справі.    

Підставою для обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, відповідно до ст. 155 ч. 1 КПК України   є вчинення  злочину за який законом передбачено покарання на строк понад 3 роки.

     ОСОБА_2 раніше тричі  судимий,  не працює,  характеризується вкрай негативно. В розпорядженні органів досудового слідства достатньо даних для порушення кримінальної справи стосовно обвинуваченого, а злочин в  скоєнні якого звинувачений  ОСОБА_2 скоєний в період умовно-дострокового звільнення від покарання за  вироком суду від 02 квітня 2007 року.

    Сукупність обставин, як обґрунтоване обвинувачення у вчиненні умисного  тяжкого  злочину за який законом передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк понад три роки, відсутність  роботи, негативна характеристика, наявність  судимостей  дають підстави вважати, що  ОСОБА_2 залишаючись на волі може продовжити злочинну діяльність, ухилитися від слідства, суду і виконання процесуальних рішень.

    Керуючись ст. ст. 148, 150, 155, 165-1, 165-2 КПК України, суд –

 

П О С Т А Н О В И В :

    Подання задовольнити.

Обрати обвинуваченому  ОСОБА_2, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою  у  слідчому ізоляторі №5 міста Донецька.

 Копію  постанови направити до виконання начальнику СІЗО №5 м. Донецька, начальнику Старобешівського РВ ГУМВСУ.

     На постанову судді прокурором, підозрюваним, обвинуваченим, його захисником чи законним представником протягом 3 діб з дня її винесення може бути подана  апеляція в Апеляційний суд Донецької області.

Суддя:

  • Номер:
  • Опис: інформація щодо виплати суддям вихідної допомоги при виході у відставку, ДСА України
  • Тип справи: Запит на інформацію
  • Номер справи:    
  • Суд: Восьмий апеляційний адміністративний суд
  • Суддя: Дмитрієв О.Ф.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Зареєстровано
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 27.06.2019
  • Дата етапу: 27.06.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація