Справа № 2 – 2420/08
РІШЕННЯ
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
12 серпня 2008 року Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області в складі:
головуючого судді - Крамара О.В.
при секретарі - Леськів О.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання трудового договору, третя особа Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості, -
в с т а н о в и в :
07 липня 2008 року позивач приватний підприємець ОСОБА_1 звернувся в суд з позовом про розірвання трудового договору, який був укладений між ним, як фізичною особою – підприємцем та ОСОБА_2 № 866 від 02 жовтня 2007 року.
В обгрунтування заявлених вимог посилається на те, що між ним та ОСОБА_2 № 866 від 02 жовтня 2007 року, зареєстрований Дрогобицьким міськрайонним центром зайнятості, згідно якого ОСОБА_2 виконувала обов’язки контролера на АС № 2. Відповідачу вчасно виплачувалась заробітна плата, та проводилися всі відрахування в соціальні, пенсійні, страхові фонди згідно чинного Законодавства України.
Однак із незрозумілих йому причин ОСОБА_2 з 01 травня 2008 року жодного разу не з’явилася на роботу, з пояснень сусідів він зрозумів, що вона виїхала за межі України.
Представник позивача ОСОБА_3, в судовому засіданні позовні вимоги підтримала з вищевикладених підстав, просила розірвати трудовий договір № 866 від 02 жовтня 2007 року, який був укладений між ПП. ОСОБА_1 та ОСОБА_2
Відповідач ОСОБА_2 в судове засідання не з’явилася, не повідомивши причин, хоч була своєчасно повідомленою про час та місце судового засідання через оголошення в пресі, керуючись п.9 ст. 74 ЦПК України, суд вважає цю особу повідомленою про дату судового засідання. При таких обставинах суд визнав неявку відповідача неповажною та розглянув справу у її відсутності, провівши заочний розгляд справи.
Небажання відповідача надавати докази в обґрунтування своїх заперечень проти позову, зокрема з причини ухилення від участі в судових засіданнях, дає суду право при заочному розгляді справи обмежитися доказами, наданими позивачем, що повністю відповідає положенням ч. 1 ст. 224 ЦПК України.
Представник третьої особи Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості в дане судове засідання не з’явився, про те від них надійшло клопотання, щоб справу за позовом приватного підприємця ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання трудового договору, слухати у їх відсутності, позов підтримують.
Заслухавши представника позивача, розглянувши матеріали справи у їх сукупності, суд вважає, що позов підлягає до задоволення з наступних підстав: сторони уклали трудовий договір № 866 від 02 жовтня 2007 року , згідно якого ОСОБА_2 мала виконувати обов’язки контролера на АС № 2 . ОСОБА_1 є фізичною особою – підприємцем, відповідно до свідоцтва про державну реєстрацію та свідоцтва про сплату єдиного податку. З 01 травня 2008 року ОСОБА_2 жодного разу не появлялася на роботу, чим порушила умови трудового договору.
Відповідно до п.4 ст. 40 КЗпП України, трудовий договір, укладений на невизначений термін, а також строковий трудовий договір до закінчення строку його чинності можуть бути розірванні власником або уповноваженим ним органом у зв’язку з прогулом без поважних причин.
Відповідно до ст. 65 ЦК України договір може бути змінено або розірвано за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у разі істотного порушення договору другою стороною та в інших випадках, встановлених договором або законом.
За таких обставин трудовий договір укладений між фізичною особою підприємцем ОСОБА_1 та ОСОБА_2 слід розірвати.
Керуючись ст..ст. 10, 11, 57, 58, 60, 209, 212, 214-215, 224-226 ЦПК України, ст. 40 КЗпП України, ст. 65 ЦК України, суд
в и р і ш и в :
Позов задоволити.
Трудовий договір № 866 від 02 жовтня 2007 року укладений між ОСОБА_1 – фізичною особою підприємцем та ОСОБА_2 – розірвати з 01 травня 2008 року.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив за письмовою заявою відповідача, поданою протягом 10 днів з дня отримання його копії.
На рішення може бути подана апеляція до Львівського апеляційного суду шляхом подачі через Дрогобицький міськрайонний суд заяви про апеляційне оскарження протягом 10 днів після його проголошення. Апеляційна скарга подається протягом двадцяти днів після подачі заяви про оскарження з одночасним направленням копії скарги до Львівського апеляційного суду.
Рішення виготовлено в нарадчій кімнаті.
Суддя ___________________ О.В. Крамар
- Номер:
- Опис:
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 2-2420/08
- Суд: Києво-Святошинський районний суд Київської області
- Суддя: Крамар О.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 30.05.2008
- Дата етапу: 24.01.2025