Справа №2-374/2009
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
18 лютого 2009 року Дергачівський районний суд Харківської області
в складі: головуючого судді - Остропілець Є.Р.
при секретарі - Сіробаба Ю.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Дергачі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 “Про розірвання шлюбу” , -
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернувся в суд з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
В підтвердження позову позивач посилається на те, що він зареєстрував шлюб з відповідачкою 10.08.2002 року. Неповнолітніх дітей в шлюбі сторони мають, а саме доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає з матір*ю і знаходиться на її забезпеченні.
Позивач бажає розлучитися, так як з перших років сумісного життя між сторонами були погані стосунки. В даний час вони не підтримують шлюбно-сімейні стосунки. Між подружжям часто виникали сварки, тому збереження сім’ї він вважає не можливим.
В судовому засіданні ОСОБА_1 підтримує позов повністю і пояснив, що бажає розірвати шлюб, так як примирення не можливе.
Відповідачка ОСОБА_2 в судове засідання з’явилася, з позовом згодна, проти розлучення не заперечує.
Суд, вислухавши сторони, дослідивши матеріали справи, вважає позов таким, що підлягає задоволенню.
Судом було достовірно встановлено, що 10.08.2002 року між сторонами був зареєстрований шлюб. Від шлюбу сторони мають доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає з матір*ю і знаходиться на її забезпеченні.
Між сторонами склалися такі стосунки які свідчать про розірвання шлюбу і на те, що збереження сім’ї неможливе, так як вони не має наміру зберігати шлюбні стосунки.
Ст. 112 СК України передбачені підстави для розірвання шлюбу, а саме суд повинен впевнитися, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечить інтересам одного з них, що має істотне значення.
В даному випадку суд приходить до висновку, що збереження сім’ї суперечить інтересам сторін.
Керуючись ст.ст. 10-11, 58-60, 209-215 ЦПК України, ст.ст. 110, 112 СК України, суд, -
В И Р І Ш И В:
Шлюб, зареєстрований 10.08.2002 року між ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 і ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3, в відділі РАГС Дзержинського районного управління юстиції м. Харкова за актовим записом №568, - розірвати .
Доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, залишити проживати разом з матір’ю - ОСОБА_2.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1 державне мито на користь держави в сумі 10 грн., звільнивши ОСОБА_2 від сплати такого.
Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Харківської області через районний суд шляхом подачі в 10-ти денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20-ти днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.
Суддя: Остропілець Є.Р.