Судове рішення #463417
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

4 січня 2007 р.

Суддя судової палати у цивільних справах апеляційного суду Харківської області Луспеник Д.Д.,

розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про відшкодування матеріальної і моральної шкоди, завданої при ДТП, за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про відшкодування матеріальної і моральної шкоди, завданої при ДТП,

встановив:

Рішенням Київського районного суду м. Харкова від 6 листопада 2006 р. вказані вище позовні вимоги задоволені частково.

На зазначене рішення суду ОСОБА_2 подана апеляційна скарга.

Ухвалою апеляційного суду від 7.12.2006 р. вказана апеляційна скарга була залишена без руху і заявнику наданий строк для усунення недоліків скарги (а.с. 159). В цей же день копія ухвали була направлена ОСОБА_2 (а.с. 160).

Проте відповідно з повідомленням поштового відділення - 61050, будинку АДРЕСА_1 не існує (а.с. 161).

Разом з тим, в своїй зустрічній позовній заяві (а.с. 52), в апеляційній скарзі (а.с. 155) апелянт зазначив саме такий свій поштовий адрес, тобто місце проживання.

Зазначення свого дійсного місця проживання є обов'язком сторони у справі за правилами ст. 119 ЦПК (пред'явлення позову), ст. 295 ЦПК (подання апеляційної скарги). І лише за цими адресами суд має право направляти стороні у справі судові повідомлення.

Відповідно до вимог ст. 77 ЦПК особи, які беруть участь у справі, зобов'язані повідомити суд про зміну свого місця проживання. Апелянт такого повідомлення апеляційному суду не зробив.

Крім того, до цього часу заявник проявляє легковажність, пасивність і не звернувся до апеляційного суду з питанням про причину нерозгляду його скарги.

Оскільки у зазначений судом строк недоліки апеляційної скарги усунені не були, то відповідно до положення ст. ст. 121, 297 ЦПК апеляційна скарга визнається неподаною та повертається заявнику.

Керуючись ст. ст. 121, 297 ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Визнати апеляційну скаргу ОСОБА_2 неподаною та йому повернути.

Справу направити до районного суду.

Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Верховного Суду України в 2-х місячний строк.

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація