Судове рішення #46338445

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КОЛЕГІЯ З РОЗГЛЯДУ СПРАВ ПРО БАНКРУТСТВО

33001 , м. Рівне, вул. Яворницького, 59

________________________________________________________________________________________________________________________________________

УХВАЛА

про визнання банкрутом

"11" лютого 2010 р. Справа № 8/44

Кредитор : Відкрите акціонерне товариство "Сарненський маслоробний комбінат" вул. 17 вересня 112,Сарни,Сарненський район, Рівненська область,34503

Боржник : Товариство з обмеженою відповідальністю "Агропереробка" вул. Я. Гашека 120,ОСОБА_1,Рівненський район, Рівненська область,35360

Суддя колегії з розгляду справ про банкрутство ОСОБА_2

Секретар судового засідання: Літвіщенко А.А..

В засіданні приймали участь:

Від кредитора: не з"явився

Від боржника: ОСОБА_3

Арбітражний керуючий: ОСОБА_4

Від ДПІ у Рівненськомур-ні: ОСОБА_5, ОСОБА_6;

Від ФСС з ТВП: ОСОБА_7;

Від ТзОВФ "Агропродукт": ОСОБА_3;

Від ФДМУ: ОСОБА_8;

Від ФСС від НВ на В та ПЗ: ОСОБА_9

Від УПФУ : ОСОБА_10

Про відкладення слухання справи.

Ухвалою господарського суду Рівненської області від 13.11.2008р. у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Агропереробка" введено процедуру санації боржника терміном на 12 місяців.

При прийняті вказаної ухвали судом враховано рішення комітету кредиторів, прийняте 13.02.2008р. (протокол №2 від 13.02.2008р.).

Ухвалу господарського суду від 13.11.2008р. про введення процедури санації боржника скасовано постановою Львівського апеляційного господарського суду, яка залишена в силі постановою Вищого господарського суду від 17.06.2009р..

Враховуючи вказане, розгляд вказаної справи знаходиться на стадії процедури розпорядження майном боржника.

До дня слухання справи, яка повернулась після перегляду у касаційному порядку, розпорядником майна 11.02.2010р. подано письмове клопотання про продовження процедури розпорядження майна терміном на шість місяців та протокол зборів кредиторів від 10.02.2010р., на якому припинено повноваження попередніх комітетів кредиторів (від 27.12.2007р., 13.02.2008р.) та обрано новий комітет кредиторів.

Розпорядником майна також заявлено усне клопотання про відкладення розгляду справи для проведення зборів кредиторів на якому буде вирішено питання про застосування подальшої судової процедури боржника.

Кредитори щодо клопотань розпорядника майна, усних та письмових, заперечень не заявляли.

За таких обставин суд задовольняє клопотання про продовження процедури розпорядження майна, повноважень розпорядника майна ОСОБА_4 та клопотання про відкладення розгляду справи.

За згодою кредиторів розгляд справи відкладається.

Керуючись ст. 13, 16 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ст. 77 Господарського процесуального кодексу України , суд -

УХВАЛИВ:

1. Продовжити процедуру розпорядження майна Товариства з обмеженою відповідальністю "Агропереробка" та термін повноважень розпорядника майна ОСОБА_4 до 11.08.2010р.

2. Розпоряднику майна скликати, та провести збори кредиторів та подати суду рішення та письмове клопотання комітету кредиторів про санацію ТзОВ "Агропереробка", чи про визнання його банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи про укладання мирової угоди кредиторів і боржника.

3. Призначити слухання справи №8/44 на "27" травня 2010 р. на 10:00 год. (в залі судових засідань кб.№1).

3. Ухвалу направити всім учасникам провадження у справі.


Суддя Бригінець Л. М.

Пом. судді

ОСОБА_11




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація