Судове рішення #46331373

Дата документу Справа № 11-1144/12

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 11–1144/12 Головуючий в 1 інст. Геєць Ю.В.

Доповідач в 2 інст. ОСОБА_1




ПОСТАНОВА

попереднього розгляду кримінальної справи

24 липня 2012 року місто Запоріжжя

Суддя Апеляційного суду Запорізької області Булейко О.Л., за участю прокурора Стоматової В.П., під час попереднього розгляду кримінальної справи за апеляціями засудженого ОСОБА_2, адвоката ОСОБА_3, який діє в інтересах ОСОБА_2, прокурора, який брав участь у розгляді справи судом першої інстанції, на вирок Орджонікідзевського районного суду м.Запоріжжя від 18 травня 2012 року, яким

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, засуджений за ч.2 ст.365 КК України на 3 роки позбавлення волі з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах строком на 1 рік, на підставі ст.75 КК України, звільнений від відбування основного покарання з іспитовим строком 1 рік,

ВСТАНОВИВ:

відповідно до вимог ст.349 КПК України, апеляція подається через суд, який постановив вирок, ухвалу чи постанову. Апеляція на вирок, ухвалу чи постанову суду першої інстанції, може бути подана протягом п’ятнадцяти діб з моменту їх проголошення.

Як вбачається з матеріалів справи, засудженим ОСОБА_2 13 червня 2012 року, через канцелярію Орджонікідзевського районного суду м.Запоріжжя, подана апеляційна скарга на вищезазначений вирок суду /т.3 а.с.262/. Строк апеляційного оскарження засудженим пропущений, проте заяву про поновлення пропущеного строку разом з апеляцією до суду не подано.

Відповідно до вимог ч.1 ст.353 КПК України, у разі подання апеляції з пропуском встановленого статтею 349 КПК України строку і при відсутності клопотання про його відновлення апеляція постановою головуючого визнається такою, що не підлягає розгляду.

Дані вимоги закону судом першої інстанції не виконані.

З урахуванням думки прокурора щодо неможливості розгляду даної справи та необхідності її повернення до суду першої інстанції, вважаю за необхідне повернути кримінальну справу до Орджонікідзевського районного суду м.Запоріжжя для виконання вимог ст.353 КПК України.

Керуючись ст.ст.357, 359 КПК України, суддя

ПОСТАНОВИВ:

кримінальну справу у відношенні засудженого ОСОБА_2 повернути до Орджонікідзевського районного суду м.Запоріжжя для виконання вимог ст.353 КПК України.


Суддя Апеляційного суду

Запорізької області ОСОБА_1



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація