АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Провадження № 22-ц/774/2574/13 Справа № 2/0417/7651/12 Головуючий у 1 й інстанції - Колесніченко О.В. Доповідач - Михайловська С.Ю.
У Х В А Л А
про відкриття апеляційного провадження
28 січня 2013 року м. Дніпропетровськ
Суддя судової палати у цивільних справах апеляційного суду Дніпропетровської області Михайловська С.Ю., ознайомившись із апеляційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Індустріального районного суду м.Дніпропетровська від 04 грудня 2012 року по справі за позовом Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ до ОСОБА_2, третя особа - Головне управління Міністерства внутрішніх справ України в Дніпропетровській області про відшкодування витрат пов'язаних з навчанням, -
ВСТАНОВИЛА:
Апеляційна скарга відповідає вимогам ст.295 ЦПК України.
Керуючись ст. 297, 298 ЦПК України, суддя, -
УХВАЛИЛА:
Відкрити апеляційне провадження по апеляційній скарзі ОСОБА_2 на рішення Індустріального районного суду м.Дніпропетровська від 04 грудня 2012 року по справі за позовом Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ до ОСОБА_2, третя особа - Головне управління Міністерства внутрішніх справ України в Дніпропетровській області про відшкодування витрат пов'язаних з навчанням.
Надіслати копії апеляційної скарги особам, які беруть участь у справі, і встановити строк до 18 лютого 2013 року, протягом якого ними можуть бути подані заперечення.
Суддя: