Справа № 2-392/09
З А О Ч Н Е Р І Ш Е Н Н Я
Іменем України
27.04.2009 року Красноперекопській міськрайонний суд АР Крим в складі:
головуючого судді Караваєва К.Н..
при секретарі Джурило Ю.П., розглянувши в м. Красноперекопську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
В С Т А Н О В И В :
Подружжя знаходяться в зареєстрованому шлюбі з 11.10.1991 року. Від шлюбу дітей не мають.
До суду звернувся ОСОБА_1, просить розірвати шлюб з відповідачкою, посилаючись на те, що причинами розпаду сім'ї послужила відмінність характерів і відсутність взаєморозуміння між подружжям, внаслідок чого подружжя тривалий час проживає роздільно.
В зв’язку з тім, що відповідач ухиляється від явки до органів РАЦС для вирішення питання про розірвання шлюбу шляхом неповідомлення про своє місце проживання, то позивач просить суд розірвати шлюб з відповідачкою у судовому порядку.
В судовому засіданні позивач підтримав заявлені вимоги, на примирення не згоден.
Відповідачка до суду не з’явилася, про час та місце слухання справи повідомлявся належним чином за останнім відомим місцем її проживання.
З урахування думки позивача, дана справа розглянута в заочному порядку, на підставі доказів, наданих позивачем, відповідно до положень ст.ст.224-225 ЦПК України.
Суд, вислухавши позивача, вивчивши матеріали справи , вважає , що позовні вимоги ОСОБА_1 обгрунтовані і підлягають задоволенню, оскільки, в зв’язку з відмінністю характерів і відсутності взаєморозуміння між подружжям, вони тривалий час проживають роздільно, на примирення позивач не згоден.
Ухвалюючи рішення про розірвання шлюбу між подружжям, суд виходить з того, що заява позивача відповідає його дійсній волі і що після розірвання шлюбу особисті і майнові права подружжя не будуть порушені.
Подальше сумісне життя подружжя і збереження шлюб у суперечить їх інтересам, у зв'язку з чим ухвалення судом заходів для їх примирення суперечитиме моральним принципам суспільства .
Від явки до органів РАЦС для вирішення питання про розірвання шлюбу відповідачка ухиляється.
Керуючись ст.ст.104,105,106 СК України, ст.ст.10,11,60,88,224-225 ЦПК України, суд
В И Р І Ш И В:
Шлюб між ОСОБА_1 і ОСОБА_2 , зареєстрований Світлодарської селищною радою м.Дебальцево Донецької області 11.10.1991 року, актовий запис № 98, розірвати.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1 державне мито в дохід держави в розмірі 17 грн, а ОСОБА_2 від сплати державного мита звільнити.
Заяву про апеляційне оскарження може бути подано апеляція в Апеляційний суд АР Крим протягом 10 днів після його проголошення через Красноперекопський міськрайонний суд АР Крим.
На рішення може бути подана апеляція в Апеляційний суд АР Крим протягом 20 днів після подачі заяви про апеляційне оскарження через Красноперекопський міськрайонний суд АР Крим.
Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано до Красноперекопського міськрайонного суду АР Крим протягом 10 днів з дня отримання його копії.
Суддя:
- Номер: 6/565/5/18
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-392/09
- Суд: Кузнецовський міський суд Рівненської області
- Суддя: Караваєв К.М.
- Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 19.03.2018
- Дата етапу: 28.03.2018
- Номер: 2-во/443/1/21
- Опис:
- Тип справи: на заяву у цивільних справах (2-сз, 2-р, 2-во, 2-др, 2-зз,2-і)
- Номер справи: 2-392/09
- Суд: Жидачівський районний суд Львівської області
- Суддя: Караваєв К.М.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 15.03.2021
- Дата етапу: 15.03.2021