Судове рішення #46259408

Справа № 2-а-7950/11 р.

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21.06.2011 суддя Смілянського міськрайоного суду Черкаської області Демчик Р.В. розглянувши в порядку скороченого провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Смілянському районі Черкаської області про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання до вчинення певних дій, керуючись вимогами ст. 69-71,94, 183-2, ч.1 ст. 256 КАС України,

постановив:

Позов задовольнити .

Визнати бездіяльність Управління Пенсійного фонду України в Смілянському районі Черкаської області щодо невиплати підвищення до пенсії, як “дитині війни”протиправною та зобов'язати Управління Пенсійного фонду України в Смілянському районі Черкаської області здійснити ОСОБА_1 нарахування та виплату підвищення до пенсії у розмірі 30 % мінімальної пенсії за віком відповідно до ст. 6 Закону України “Про соціальний захист дітей війни”, виходячи із розміру, встановленого ч. 1 ст. 28 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”та провести необхідні виплати за період з 30 листопада 2010 року до моменту втрати такого права з урахуванням раніше виплачених сум.

Постанова підлягає до негайного виконання.

Постанова за результатами скороченого провадження може бути оскаржена сторонами в апеляційному порядку, визначеному ст. 186 Кодексу адміністративного судочинства України.

Строк для подання апеляційної скарги стороною обчислюється з моменту отримання копії постанови.

Постанова, прийнята у скороченому провадженні, крім випадків її оскарження в апеляційному порядку, є остаточною.

Суддя: Р.В. Демчик


  • Номер: 2-а/1776/11
  • Опис: зобов"язання провести нарахування та виплату коштів передбачених Законом України "Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-7950/11
  • Суд: Овруцький районний суд Житомирської області
  • Суддя: Демчик Р.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Направлено до апеляційного суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.04.2011
  • Дата етапу: 08.11.2012
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація